Nógrádvalahol kutyáknak épül (?) majd wellnesspanzió uniós pénzből?
Napok óta szólnak a híradások a 40 centis kilátóról meg a tíz rönkből álló kerékpáros-pihenőről.
EU-s pénz! Pályázaton nyertük! Mindenütt ez a magyarázat. No de valóban itt van a legjobb helyen?
Bodrogkeresztúr olyan jól áll, hogy már csak ez a 40 centis kilátókő hiányzott a boldogságához? Az idegenforgalom miatt pályáztunk, mondták helyi nobilitások. Nem lett volna célszerűbb, mondjuk, a bodrogkeresztúri kerámiára és keramikusokra építve kilátóhely helyett egy kiállítóhelyet vagy egy a bodrogi vízi turizmust, a Bodrog élővilágát és a helyi kézművességet bemutató tájház kialakítását megpályázni?
A gesztesi várhoz is többször kirándultunk. Nekünk már csak a fáradt bringások pihenőhelye hiányzott onnan, és itt van már a Kánaán?
Nógrádvalahol kutyáknak épül (?) majd wellnesspanzió uniós pénzből? Lelki szemeimmel látom, amint a nógrádi munkanélküli bányászok hosszú, tömött sorokban állnak, hogy kínai palotapincsijüket egyórás víz alatti hidromasszázs-futópadra befizethessék. Tessék mondani, tényleg ilyen jól állunk?
Olvasom, hogy az EU-s pénzek lehívásában és felhasználásában mi az élen állunk. No de így?
Hadd kérdezzem: vajon a bírálóbizottságok tagjai képesek-e röhögés nélkül aláírni ezeket a projektjóváhagyásokat?
Az országban hatalmas táblák hirdetik, hogy a beruházás vissza nem térítendő uniós hitelből épül. Nem most kellene megalapozni a jövőnket, hogy amikor már nem mi leszünk az „új fiúk”, és nem ömlik az EU-s pénz, akkor is fejlődhessünk? Nem tudom, ki hogy van vele, de én úgy gondolom, ezek a pénzek is közpénzek, a mi pénzünk. Jobban kéne gazdálkodni vele!
Pácser Bálint
E-mail
HozzászólásokÖsszesen: 6 db
A hozzászólás csak regisztrált tagjaink számára elérhető, kérjük lépjen be vagy regisztáljon!
Elfelejtette jelszavát? Segítségért kattintson ide!
Kérjük, hozzászólásánál tartsa be az oldal szabályait. Erről és a moderálási elvekről itt olvashat részletesen!
Kedves kommentezők! Ismét bedőltünk egy okos Fideszes (ebben az esetben a talán legokosabb Pelczné) ostoba és rossuindulató felszólalásának. Ezekkel vigyázni kell!
Mindenkire, még az ebbe az újságba beírókra is vonatkozik, hogy megnyilvánulni csak akkor szabad, ha az információknak utána járunk és megbizonyosodunk annak igazságáról.
Itt most arról van szó, hogy egy cég tudományos kutatásra kért támogatást (erre is kapta meg), melyben olyan részletek is vannak, amelyek során a kutyák betegések után rehabilticiójával kapcsolatban végeznek kutatásokat. A kutya wellness komikusan hangzik, de teljesen más a tartalma, mint ami ebből a címből kiolvasható. Mind a cikkíró, mind a hozzászólók tájékozatlanok, így a dolog egészen más vágányra futott, mint ami az eredeti cél. Ugye nem gondolják komolyan, hogy az EU-ban csupa kommunista, bolsevik bérenc van, akik hülyeségekre osztogatják a pénzt?
Bizonyára kevesen olvassák a "Vastagbőrön sztorit".
ennyi idő kellett míg egy olvasótok észreveszi a Vastagbőr-ön a sztorikat?
Bizonyára nem egy ember dönt,hogy mire pályázik az Önkormányzat.Bodrog-
keresztúrban erre szavaztak.Utazásom során felkerestem a helyet.Az em-
berekbe azt táplálták,hogy 40 cm-s kilátó.Tájrendezésre pályáztak,mert
Ők így látták jónak.Én bízom benne,hogy ez a hely amit rendbe tettek sok látogatót fog még vonzani.Azt sem tartanám elképzelhetetlennek,hogy
néhány festő ott állítaná fel festőállványát,mert szeretné megörökíteni
azt a gyönyörű tájat a Bodroggal,a Zempléni hegyekkel.Érdemes megnézni,
nemcsak szapulni.
Jogos a felháborodása. De hol van az ellenőrzés , a civil kurázsi?
Miért vannak Önkormányzati képviselők, ha a központban már a fától nem látják az erdőt? Megannyi megválaszolásra váró kérdés.