Levélhullás
Hogy is van ez?
Előrebocsátom: nem Zuschlag Jánost akarom mentegetni vagy védelmezni.
De hogy van az, hogy a Globex vezetőit, akik hatmilliárd forintot sikkasztottak el, hatévi vagy annál rövidebb börtönbüntetéssel sújtotta a bíróság, míg Zuschlagnak, aki ennek az összegnek kb. a századrészét sikkasztotta el (és annak is mintegy a felét már megtérítette), 10-12 évi fegyházat kér az ügyész.
Nincs itt némi aránytalanság?
Boros Oszkár
Budapest
HozzászólásokÖsszesen: 3 db
A hozzászólás csak regisztrált tagjaink számára elérhető, kérjük lépjen be vagy regisztáljon!
Elfelejtette jelszavát? Segítségért kattintson ide!
Kérjük, hozzászólásánál tartsa be az oldal szabályait. Erről és a moderálási elvekről itt olvashat részletesen!
Ez az elfogult sivatagihal még mindig itt van? Különben a pénzek felhasználásának ellenőrzése nem a miniszter, hanem a pénzügyi osztály dolga. Aki még ezt sem tudja, minek pofázik bele.
Tisztelt"sivatagihal" beíró társunk.
Kezdem érdeklődve figyelni, hogy páros vagy páratlan napokon van rossz kedve. Nem igazán alszom nyugtalanul Zuschlag miatt, de annyit én is érzékelek, hogy másként működik politika függően, az ügyészség, esetenként. Ezt már megszoktam. Azt azonban hogy árvíztől cunamiig az összes katasztrófát és bűnt Gyurcsányra kenik, az már nevetséges. Amikor Szabadit elítélték, hol volt Torgyán, vagy Orbán felelőssége? Amikor a FIFESZ pártigazgatóját elítélték, hol volt a pártelnök felelőssége?
Kérem csak a pozitív napján válaszoljon, mert akkor olyan jókat beszélgetünk.
Mi ebből a tanulság? Civilként és Postabank vezérként érdemes csak szélhámoskodni, vagy legalább legyen az illetőnek egy Kaya Ibrahim, vagy Pintér Sándor nevű ismerőse.