2012. május 24. csütörtök - Eszter, Eliza. Holnapi névnap: Orbán

A videó lejátszáshoz Flash Player, és engedélyezett Javascript szükséges!

LEGÚJABBAK A ROVATBAN
További cikkeink
LEGÚJABBAK A 168ORA.HU-N
További cikkeink
LEGÚJABBAK A FÓRUMON

Klubrádió - Vége

piréz - 2012.05.24 00:55

Nesze nektek kormányprogram

piréz - 2012.05.23 23:42

Szalai Annamária 9 évre

pékné_módra - 2012.05.23 23:41

Elhunyt...

Csikar - 2012.05.23 22:56

Hmmm....

piréz - 2012.05.23 22:35

A jövő emlékei

piréz - 2012.05.23 22:20

Az EU és a magyar vir(t)us

piréz - 2012.05.23 22:03

Hát milyen országban élünk?

Qkory - 2012.05.23 21:52

Társalgó, 2012. május

tolstoy - 2012.05.23 21:36
OLVASÓINK ÍRTÁK
További cikkeink
LEGOLVASOTTABB CIKKEK
További cikkeink
ORSZÁGOLDALAK HÍREI
168óra - A hetilap
Hetilap kereső
Válassza ki, melyik év lapjaira kíváncsi:
Vagy írja be a keresendő szót, amelyre keresni szeretne:
Csütörtök, 2010. április 22. 23:51
168 Óra Online írása

Levélhullás

Törvény, jog, erkölcs?

  • Tetszik:
Amivel ezen a választáson vissza lehetett élni, azzal vissza is éltek. Persze teljesen törvényesen. Csak éppen nem erkölcsösen. És néha még ügyetlenül is.
Legelőször teljesen törvényesen, de nagyon erkölcstelenül az egyik párt elharácsolt temérdek jelölőcédulát a többi párt jelöltjei elől, amivel némely esetben meg is akadályozta azok indulását.

Más esetben szintén teljesen törvényesen és szintén nagyon erkölcstelenül ezrek jelentkeztek át vidékről budapesti szavazókörökbe, amivel a helyben lakó jelölt megválasztását befolyásolták. Ez utóbbi nemcsak erkölcstelen, de igazságtalan és helytelen is volt, hiszen a lakóhely jelöltjére szavazni csak azoknak lehet igazságosan joga, akik ott is laknak.

Az éjszakai választási sorbanállások ügyetlenkedéseit elkerülő megoldás kidolgozását pedig egy értelmes mérnökemberre kellett volna bízni. Biztosan nem lett volna ilyen fejetlenség. Sem egymásra mutogatás. Magyar módra.

Kuthi Csaba
Tállya
Korábbi cikkeink a rovatban Iratkozzon fel hírlevelünkre!
Vissza a lap tetejére
1/5
Olvasta már?
előző
következő

Kapcsolódó cikkek

Hozzászólások
Összesen: 8 db

Legyen Ön a következő, ossza meg velünk véleményét!

A hozzászólás csak regisztrált tagjaink számára elérhető, kérjük lépjen be vagy regisztáljon!

Elfelejtette jelszavát? Segítségért kattintson ide!

Kérjük, hozzászólásánál tartsa be az oldal szabályait. Erről és a moderálási elvekről itt olvashat részletesen!

kokárdás
2010-04-23 22:00:56   #8

Tisztelt fórumozó kanárigók! Ha nem olvasták a legfrissebb répa-közlönyt, felhívom a figyelmüket, hogy az e heti, központilag meghatározott vezérszó a szánalmas. Kérem, szíveskedjenek hozzá-szólásaikban a lehető legtöbb alkalommal belefogalmazni!

DONJ
2010-04-23 21:22:06   #7

frstccfvaros"
Megtisztel, hogy ilyen szakmai talentumnak hisz. Az Orbáni 100 pont nem az én művem, csak kölcsönvettem egy fórumozótól. De ez a múlt. A jövő pedig, ahogy Önök mondják elkezdődött. A baloldal "szennyesét"Balsai főinkvizítor” úr fogja összeállítani. Mi legfeljebb négy év múlva tapasztalhatjuk meg, vagy azt, hogy aki jobboldali az mind angyal, aki meg nem, az tulajdonképpen nincs is. Ehhez a reményéhez kívánok Önnek sok türelmet, és megértést az új elittel kapcsolatban.

frstccfvaros
2010-04-23 20:44:06   #6

Üdvözlöm VillonG!!!Hiányoltam, mint a balosok őszike13-at, mikor néhány napig nem volt.De most hagyjuk meg nekik ezt a pár napot hogy telesírják párnáikat.Aztán ők is feteszik a kérdést mint a Farkasházy "miért tűrt meg az Mszp ennyi gazembert maga körül?"Közben magában az Mszp-ben is sok gazember van.Nem is beszélve a sok tolvaj szarkáról.Hát ennyit az ő sajátjaik erkölcsi moráljáról.Azt hiszem ezek után talán még DONJ sem tudja a baloldal bűneit,hibáit 200 pontba összesűrteni.

öszike13
2010-04-23 15:46:54   #5

Nem fog belekostolni, mert amit jobbról tesznek az mind hellles,sött a cél szentesíti az ezközt, oszt jó napot.

DONJ
2010-04-23 12:05:36   #4

Van a jog és van a joghézag. Van az erkölcs és van az erkölcstelenség. Van, ami etikus és van, ami nem. Eddig ezek tiszta fogalmak. Ám ha vaki ennek megélője, akkor mindjárt változik a kép. Mindkét hozzászóló a saját identitása szerint értelmezi a dolgokat. Egy lévén, sokunk közül, most szubjektíven inkább „szutor” oldalán állnék, de ma valahogy nem szeretnék ballibes, komcsi, talpnyaló minősítést kapni, ezért inkább megvárom míg "Villong" belekostól, sajátjai erkölcsi moráljába.

anNOvum
2010-04-23 11:59:11   #3

Azon érdemes elgondolkodni, ki volt az a rövidlátó képviselő aki NEM úgy szabályozta a máshol szavazást, hogy az oda átjelentkező, fizikailag ugyan más szavazókörben, de csak a saját eredeti szavazóköre szerinti szavazólapokkal szavaz. Ezt senki nem vizsgáltatta az Alkotmánybírósággal? (ez a fajta játéktér, mindegyik parlamenti párt érdekét jól szolgálja?)

VillonG
2010-04-23 09:30:06   #2

"Bizony mindegyik türelmes sorbanálló olyan fideszes formájú volt." - Fúúú, bm, a demokrata balos mindenit!!! :)

"Az aljas szervezést a fidesz már az államfő választásnál is produkálta." - :D:D:D:D Szanyi úr, személyesen? :)

"Gratulálok magyar választók. Jól beletenyereltetek!" - Hát, bizony, a választások óta nekem is álmatlan éjszakáim vannak, hogy nem a népi demokrácia vörösen csillogó bástyája, az MSZP vezet minket tovább az ugráló pannon puma, és a szárnyaló gazdaság nyomán... :D

szutor
2010-04-23 06:31:47   #1

Teljesen világos volt, hogy az átjelentkezők azokon a helyeken tömörültek, ahol az MSZP általában erősebb szokott lenni. Bizony mindegyik türelmes sorbanálló olyan fideszes formájú volt. Nincs az a fapados szavazó, aki éjjel 2-ig várt volna, csak az ilyen beszervezettek. Az aljas szervezést a fidesz már az államfő választásnál is produkálta. Most sokan bedőltek nekik. Minél magasabbra kerülnek, annál nagyobbat lehet esni. Ezeknek csak a nagy szájuk van és a késztetésük az állandó simlizésre. Gratulálok magyar választók. Jól beletenyereltetek!

1

 

XXII. évfolyam 16. lapszám cikkei
Nézze meg az újság további cikkeit - válasszon az alábbi listából vagy kattintson a címlapra!
További cikkeink
168 óra - A hetilap

Lapajánló

 

Előfizetés

A 168Óra a facebook-on
Hétfő, 2010. november 22. 10:34
Hirdetés

A világ nyitva áll

Péntek, 2012. május 11. 12:37

Gyorsabban szeretne szállítani, ráadásul még több helyre a világon? Bízza a FedExre. Legyen szó importról vagy exportról, expressz vagy economy szolgáltatásról, nagy- vagy kisméretű csomagról, mindig készen állunk, hogy az Ön számára legmegfelelőbb megoldást kínáljuk.
Címkék: hirdetés
BLOG-BLOKK
További blogjaink
A HETILAP CIKKEI
További cikkeink
Nagy-Britannia
Nagy-Britannia
Ausztria
Németország
Olaszország
Franciaország
Oroszország
Svédország
Lengyelország
Országoldalak

Ha kíváncsi, mi történik Európa más országaiban, milyen magyar vonatkozású események vannak, akkor nézzen körül az oldalakon!