2012. május 24. csütörtök - Eszter, Eliza. Holnapi névnap: Orbán

A videó lejátszáshoz Flash Player, és engedélyezett Javascript szükséges!

LEGÚJABBAK A ROVATBAN
További cikkeink
LEGÚJABBAK A 168ORA.HU-N
További cikkeink
LEGÚJABBAK A FÓRUMON

Klubrádió - Vége

piréz - 2012.05.24 00:55

Nesze nektek kormányprogram

piréz - 2012.05.23 23:42

Szalai Annamária 9 évre

pékné_módra - 2012.05.23 23:41

Elhunyt...

Csikar - 2012.05.23 22:56

Hmmm....

piréz - 2012.05.23 22:35

A jövő emlékei

piréz - 2012.05.23 22:20

Az EU és a magyar vir(t)us

piréz - 2012.05.23 22:03

Hát milyen országban élünk?

Qkory - 2012.05.23 21:52

Társalgó, 2012. május

tolstoy - 2012.05.23 21:36
OLVASÓINK ÍRTÁK
További cikkeink
LEGOLVASOTTABB CIKKEK
További cikkeink
ORSZÁGOLDALAK HÍREI
168óra - A hetilap
Hetilap kereső
Válassza ki, melyik év lapjaira kíváncsi:
Vagy írja be a keresendő szót, amelyre keresni szeretne:
Péntek, 2010. május 21. 22:14
168 Óra Online írása

Levélhullás

Vae victis!

  • Tetszik:
Jaj a legyőzötteknek! Ez jutott eszembe, amikor Balsai István jövőbeli kormánybiztosi megbízásáról olvastam. A kormánybiztos kiemelt feladata lesz a 2006. őszi rendőrterror vizsgálata, annak parancsnoki szintű, valamint politikai felelőseinek megtalálása.

Magam is jelentkezem szemtanúnak, mivel saját szememmel láttam, hogy Gyurcsány Ferenc miniszterelnök, Demszky Gábor főpolgármester, Gergényi Péter főkapitány karöltve, kommandósaik élén elfoglalták a Szabadság téri tévépalotát, és túszul ejtették az ott tartózkodó dolgozókat.

Az éppen arra sétálók a tévé munkatársaitól SMS-ekből kaptak értesítést szomorú sorsukról. A fellépésre a jelet Baló György adta meg, aki a biztosítótól várható kártérítés reményében felgyújtotta saját személygépkocsiját.

Az ott bámészkodók erre a jelre barátságosan megkérték a tévészékház ajtajában álldogáló közegeket, hogy szabadítsák ki a foglyokat, amihez ők sisakjuk levételével hozzájárultak.

A televízió berendezéseiben keletkezett több tízmillió forintos kár abból adódott, hogy valaki véletlenül meglökött egy állványt a könyökével.

A büfében pedig abból az okból ették-itták meg az ott találtakat, nehogy az áruk másnapra megromoljanak.

Kocsis György
Budapest
Korábbi cikkeink a rovatban Iratkozzon fel hírlevelünkre!
Vissza a lap tetejére
1/5
Olvasta már?
előző
következő

Kapcsolódó cikkek

Hozzászólások
Összesen: 8 db

Legyen Ön a következő, ossza meg velünk véleményét!

A hozzászólás csak regisztrált tagjaink számára elérhető, kérjük lépjen be vagy regisztáljon!

Elfelejtette jelszavát? Segítségért kattintson ide!

Kérjük, hozzászólásánál tartsa be az oldal szabályait. Erről és a moderálási elvekről itt olvashat részletesen!

giacinto
2010-05-24 20:26:34   #8

Végre egy kis humor,az sem baj, hogy fekete......

Zanza
2010-05-24 20:01:51   #7

OFF

Nagynepappe-vel létrehoztunk egy fórumot az otvenentul.hu-n: közélet, politika => 168 óra fun

Szívesen várunk mindenkit, aki csatlakozna hozzánk egy kis barátkozásra.

Elnézést az OFF-ért.

Zanza
2010-05-24 20:01:35   #6

Egy politikai felelőst máris találtam: Orbán Viktort, aki forradalmat vizionálva feltüzelte a csőcseléket. Megyek tanúskodni.

klopédia
2010-05-22 22:46:02   #5

Bizony így van. Ez eufórikus örömet okoz. Ettől még nem lesz olcsóbb a retek, de mégis más az életérzés. Demokráciát nem lehet ajándékba kapni, pláne nem lehet azoknak ajándékozni, akik vezérelvűek. Mindegy, szép kaland volt. És most újra elölről... A vezér már megvan, a hangulat is. Mi kell még?

öszike13
2010-05-22 10:46:12   #4

Egyet kell értenem az elöttem irottakkal;-(((


Szemtanunak én is jelentkeznék, csatlakozva Kocsis György urhoz, az okoz csak -némi - gondot nálam, hogy mire / vagy kire?/ kell esküdni, hogy az igazat, csakis a zigazat....

mer'ha az Alkotmányra, akkor is gond, mert, hogy épp most lesz át dolgozva, mer'hogy rossssz....
a szent koronára ,, az meg /még/ nincs érvényben...
Hazudni meg azt aztán egyáltalán nem akarok.

Egyet lehet tenni szerintem, majd amikor meg születik az elöre garantált bötön büntetés, szimpátia Tüntetésen EMBEREKböl álló kordonnal kell körbe venni a biróság épületét tiltakozásul... oszt meglátjuk mi lesz....

semmi gyujtogatás, vas rddal hadonászás,'arcunk elkendözése, büffé kirablásra nincs szükség....

DONJ
2010-05-22 08:24:22   #3

Már csak abban bízom, hogy mint minden magát az igazság letéteményesének hívő vezető esetében már a FIDESZ- nek is megvan, a maga "képletes Brutusa". Olyan ember, aki elhiszi majd, hogy tettével a népét is szolgálja.

davidoff90
2010-05-22 07:35:43   #2

Azt,amikor az ítélet már megvan,de a per csak most kezdődik,koncepciós pernek hívják.S mint olvastam,Balsainak ebben van gyakorlata.Ő volt az,aki igazságügy miniszterként eltávolította Hankiss vezetőtársait a média háború idején.Persze hogy az kap új megbízást,aki már bizonyított.
S ha ebben az országban ezt meg lehet tenni,mi több,ez okoz eufóriás örömöt embereknek,akkor itt semmiféle rendszerváltás nem volt.A fejekben Rákosi az uralkodó.A többi süket duma.

klopédia
2010-05-21 22:59:31   #1

Így van. Ez lesz a "vizsgálat" végeredménye, ezt előre borítékolhatjuk. Na és? Mi ebben a novum? Volt már ebben gyakorlatunk, és akinek még nem, hát annak majd most lesz. De sírjon az ő anyukája, ahogy a vicc mondja. (Ámbár én kihagynám ezt a poént.)

1

 

XXII. évfolyam 20. lapszám cikkei
Nézze meg az újság további cikkeit - válasszon az alábbi listából vagy kattintson a címlapra!
További cikkeink
168 óra - A hetilap

Lapajánló

 

Előfizetés

A 168Óra a facebook-on
Hétfő, 2010. november 22. 10:34
Hirdetés

A világ nyitva áll

Péntek, 2012. május 11. 12:37

Gyorsabban szeretne szállítani, ráadásul még több helyre a világon? Bízza a FedExre. Legyen szó importról vagy exportról, expressz vagy economy szolgáltatásról, nagy- vagy kisméretű csomagról, mindig készen állunk, hogy az Ön számára legmegfelelőbb megoldást kínáljuk.
Címkék: hirdetés
BLOG-BLOKK
További blogjaink
A HETILAP CIKKEI
További cikkeink
Nagy-Britannia
Nagy-Britannia
Ausztria
Németország
Olaszország
Franciaország
Oroszország
Svédország
Lengyelország
Országoldalak

Ha kíváncsi, mi történik Európa más országaiban, milyen magyar vonatkozású események vannak, akkor nézzen körül az oldalakon!