2012. május 24. csütörtök - Eszter, Eliza. Holnapi névnap: Orbán

A videó lejátszáshoz Flash Player, és engedélyezett Javascript szükséges!

LEGÚJABBAK A ROVATBAN
További cikkeink
LEGÚJABBAK A 168ORA.HU-N
További cikkeink
LEGÚJABBAK A FÓRUMON

Klubrádió - Vége

piréz - 2012.05.24 00:55

Nesze nektek kormányprogram

piréz - 2012.05.23 23:42

Szalai Annamária 9 évre

pékné_módra - 2012.05.23 23:41

Elhunyt...

Csikar - 2012.05.23 22:56

Hmmm....

piréz - 2012.05.23 22:35

A jövő emlékei

piréz - 2012.05.23 22:20

Az EU és a magyar vir(t)us

piréz - 2012.05.23 22:03

Hát milyen országban élünk?

Qkory - 2012.05.23 21:52

Társalgó, 2012. május

tolstoy - 2012.05.23 21:36
OLVASÓINK ÍRTÁK
További cikkeink
LEGOLVASOTTABB CIKKEK
További cikkeink
ORSZÁGOLDALAK HÍREI
168óra - A hetilap
Hetilap kereső
Válassza ki, melyik év lapjaira kíváncsi:
Vagy írja be a keresendő szót, amelyre keresni szeretne:
Csütörtök, 2010. június 10. 15:15
168 Óra Online írása - Forrás: MTI

Minden kiderül!

Bepillanthatunk a sukorói ügylet dokumentációjába

  • Tetszik:
Nyilvános a sukorói ügylet dokumentációja, miután az LMP csütörtökön jogerősen pert nyert, és a Fővárosi Ítélőtábla kötelezte a Magyar Nemzeti Vagyonkezelőt a kért iratok kiadására. Schiffer András ügyvéd, az LMP frakcióvezetője az MTI-nek elmondta: hogy a sukorói ingatlancsere dokumentációjának kiadása érdekében perelték be a vagyonkezelőt közérdekű adatok nyilvánossága címén. A milliárdos nagyságrendű kaszinóberuházással kapcsolatos csereszerződést korábban már a per folyamán kiadta a vagyonkezelő. Tavaly ősszel pedig a Fővárosi Bíróság első fokon kimondta a többi irat nyilvánosságát is, ám az alperes fellebbezett.
Így került az ügy másodfokon a táblára. Az alperes hivatkozott a szerzői jogok, illetve személyes adatok védelmére és arra, hogy nem nyilvános döntéselőkészítő iratokról van szó.

A tábla azonban csütörtökön jogerősen is elrendelte a sukorói ügylettel kapcsolatos értékbecslés, illetve földhivatali iratok kiadását is. Erre Schiffer András becslése szerint mintegy két hónap múlva kerülhet sor.
Korábbi cikkeink a rovatban Iratkozzon fel hírlevelünkre!
Vissza a lap tetejére
1/5
Olvasta már?
előző
következő

Kapcsolódó cikkek

Hozzászólások
Összesen: 0 db

Legyen Ön a következő, ossza meg velünk véleményét!

A hozzászólás csak regisztrált tagjaink számára elérhető, kérjük lépjen be vagy regisztáljon!

Elfelejtette jelszavát? Segítségért kattintson ide!

Kérjük, hozzászólásánál tartsa be az oldal szabályait. Erről és a moderálási elvekről itt olvashat részletesen!

 

168 óra - A hetilap

Lapajánló

 

Előfizetés

A 168Óra a facebook-on
Hétfő, 2010. november 22. 10:34
Hirdetés

A világ nyitva áll

Péntek, 2012. május 11. 12:37

Gyorsabban szeretne szállítani, ráadásul még több helyre a világon? Bízza a FedExre. Legyen szó importról vagy exportról, expressz vagy economy szolgáltatásról, nagy- vagy kisméretű csomagról, mindig készen állunk, hogy az Ön számára legmegfelelőbb megoldást kínáljuk.
Címkék: hirdetés
BLOG-BLOKK
További blogjaink
A HETILAP CIKKEI
További cikkeink

Szavazás

Nagy-Britannia
Nagy-Britannia
Ausztria
Németország
Olaszország
Franciaország
Oroszország
Svédország
Lengyelország
Országoldalak

Ha kíváncsi, mi történik Európa más országaiban, milyen magyar vonatkozású események vannak, akkor nézzen körül az oldalakon!