2012. május 24. csütörtök - Eszter, Eliza. Holnapi névnap: Orbán

A videó lejátszáshoz Flash Player, és engedélyezett Javascript szükséges!

LEGÚJABBAK A ROVATBAN
További cikkeink
LEGÚJABBAK A 168ORA.HU-N
További cikkeink
LEGÚJABBAK A FÓRUMON

Klubrádió - Vége

anula - 2012.05.24 12:05

A FIDESZ vizet prédikál, és bort iszik......

Lé Hűtő - 2012.05.24 11:39

magyarfoci

vadegér - 2012.05.24 10:50

Társalgó, 2012. május

tolstoy - 2012.05.24 10:44

Hmmm....

nonest - 2012.05.24 10:38

AMIRE MÉG AZ MSZP SEM VETEMEDETT!

anula - 2012.05.24 10:30

Hát milyen országban élünk?

Wotan - 2012.05.24 09:50

ORBÁN A MAGYARSÁG MEGOSZTÓJA

Wotan - 2012.05.24 09:43
OLVASÓINK ÍRTÁK
További cikkeink
LEGOLVASOTTABB CIKKEK
További cikkeink
ORSZÁGOLDALAK HÍREI
168óra - A hetilap
Hetilap kereső
Válassza ki, melyik év lapjaira kíváncsi:
Vagy írja be a keresendő szót, amelyre keresni szeretne:
Vasárnap, 2010. február 14. 18:38
168 Óra Online írása
Címkék: autó díj Mitsubishi

Először kapta haszongépjármű

A Mitsubishi Triton az "Év Négykerék hajtású Autója”

  • Tetszik:
Az Overlander Magazin a négykerék hajtású Mitsubishi Triton modellnek ítélte „A 2009-es Év Négykerék hajtású Autója” címet; a díj története során első ízben fordult elő, hogy a megtisztelő címet egy haszongépjármű nyerte.
A Mitsubishi immár a második egymást követő évben nyer, hiszen tavaly a vállalat legendás terepjárója, a Pajero szerezte meg ugyanezt a díjat. (Az Európában Mitsubishi L200 néven forgalmazott modellt Ausztráliában Mitsubishi Triton néven értékesítik.)

A megmérettetés során a négykerék hajtású autók tesztelésében képzett és tapasztalt zsűritagok a 2009-es év legjobb modelljeivel mérték össze a győztes Triton tudását – olyan autókkal, mint például a vadonatúj Toyota Prado vagy a Land Rover Discovery 4.

Trent Nikolic, az Overlander Magazin szerkesztője szerint a Triton látványos győzelme a döntőbírók egyhangú szavazatai alapján született.

„A Triton diadala rendhagyó esetnek számít az Overlander díjának odaítélése során, hiszen eddig még sosem nyert haszonjármű. Ám ez a kitűnő, dupla kabinos autó megérdemelte a győzelmet: biztonsági felszereltsége magas szintű, dízelmotorja kiváló, terepképességei meggyőzőek, emellett pedig a közúti forgalomban is meglepően kényelmes és dinamikus”– mondta Nikolic.



Robert McEniry, a Mitsubishi ausztráliai elnök-vezérigazgatója rendkívül elégedett. „Boldoggá tesz minket, hogy a Triton pick-up nyerte el az Outlander 4WDOTY díjat, arra pedig különösen büszkék vagyunk, hogy a hagyományos – és nála sokkal drágább – terepjárók fölött is diadalt aratott.”

„Az a tény, hogy a Pajero és Triton modellekkel 2008-ban és 2009-ben is vállalatunk győzött, szinte bebetonozza a Mitsubishi megbecsült pozícióját a négykerék hajtású autók mezőnyében” – tette hozzá McEniry.

A négykerék hajtású, kiemelkedő vontatókapacitású Mitsubishi Triton haszonjárművet nagy teljesítményű turbódízel motor hajtja; az autó felszereltségének része a menetstabilizáló berendezés, valamint az oldal- és függönylégzsákokat is magába foglaló, osztályelső biztonsági csomag (dízelmotoros, dupla kabinos modell).
Korábbi cikkeink a rovatban Iratkozzon fel hírlevelünkre!
Vissza a lap tetejére
1/5
Olvasta már?
előző
következő

Kapcsolódó cikkek

Hozzászólások
Összesen: 0 db

Legyen Ön a következő, ossza meg velünk véleményét!

A hozzászólás csak regisztrált tagjaink számára elérhető, kérjük lépjen be vagy regisztáljon!

Elfelejtette jelszavát? Segítségért kattintson ide!

Kérjük, hozzászólásánál tartsa be az oldal szabályait. Erről és a moderálási elvekről itt olvashat részletesen!

 

168 óra - A hetilap

Lapajánló

 

Előfizetés

A 168Óra a facebook-on
Hétfő, 2010. november 22. 10:34
Hirdetés

A világ nyitva áll

Péntek, 2012. május 11. 12:37

Gyorsabban szeretne szállítani, ráadásul még több helyre a világon? Bízza a FedExre. Legyen szó importról vagy exportról, expressz vagy economy szolgáltatásról, nagy- vagy kisméretű csomagról, mindig készen állunk, hogy az Ön számára legmegfelelőbb megoldást kínáljuk.
Címkék: hirdetés
BLOG-BLOKK
További blogjaink
A HETILAP CIKKEI
További cikkeink

Szavazás

Nagy-Britannia
Nagy-Britannia
Ausztria
Németország
Olaszország
Franciaország
Oroszország
Svédország
Lengyelország
Országoldalak

Ha kíváncsi, mi történik Európa más országaiban, milyen magyar vonatkozású események vannak, akkor nézzen körül az oldalakon!