A postás gépfegyvert hozott a nagyinak
Géppisztolyt kapott egy nagymama Nagy-Britanniában, ám nem a Mikulástól, még csak nem is családjától a születésnapjára, hanem a postától - tévedésből.
A fegyvert a hölgy címéhez közeli rendőrkapitányságra kellett volna kézbesíteni, ám a fegyverelosztó rossz irányítószámot írt a csomagra. A nagymama ugyanakkor várt egy csomagot, csak éppen lószerszámot tartalmazót, így gyanútlanul átvette a küldeményt, aztán, amikor kibontotta, elkerekedtek szemei.
"Hozzá se mertem nyúlni. Azonnal telefonáltam a rendőrségre, és hamarosan jött is két fegyveres férfi a téves küldeményért" - idézte a nőt a Daily Telegraph című brit lap.
Mint kiderült, a fegyver csupán gyakorló eszköz, nem golyót lő ki, hanem infravörös sugarat - nyugtatott meg minket az MTI.
HozzászólásokÖsszesen: 0 db
A hozzászólás csak regisztrált tagjaink számára elérhető, kérjük lépjen be vagy regisztáljon!
Elfelejtette jelszavát? Segítségért kattintson ide!
Kérjük, hozzászólásánál tartsa be az oldal szabályait. Erről és a moderálási elvekről itt olvashat részletesen!