2012. május 24. csütörtök - Eszter, Eliza. Holnapi névnap: Orbán

A videó lejátszáshoz Flash Player, és engedélyezett Javascript szükséges!

LEGÚJABBAK A ROVATBAN
További cikkeink
LEGÚJABBAK A 168ORA.HU-N
További cikkeink
ORSZÁGOLDALAK HÍREI
Olaszország

168óra - A hetilap
Hetilap kereső
Válassza ki, melyik év lapjaira kíváncsi:
Vagy írja be a keresendő szót, amelyre keresni szeretne:
Csütörtök, 2010. június 10. 07:18
168 Óra Online írása - Forrás: SITA

Budapest megijesztette a szlovákokat

  • Tetszik:
Budapest lépéseit és a kettős állampolgárságról szóló törvény elfogadását a szlovákok több mint fele úgy tekinti, hogy az veszélyezteti Szlovákia biztonságát. A szlovákok több mint fele egyúttal egyetért a szlovák parlament válaszlépésével. Ez derül ki az ASA közvélemény-kutató ügynökség felméréséből, amelyet május 31-e és június 4-e között végeztek 1055 ember megkérdezésével.
A felmérés szerint Robert Fico kormányfő azon kijelentésével, hogy a törvény veszélyezteti Szlovákia biztonságát, határozottan egyetértett a megkérdezettek 31,7 százaléka, s inkább egyetértett, mint nem 27 százalék. Inkább nem értett egyet 14,9, határozottan nem értett vele egyet 12,2 százalék, s 14,2 nem tudott választ adni.

A szlovák parlament válaszlépésével, miszerint az, aki felvesz idegen állampolgárságot, automatikusan elveszíti a szlovákot, határozottan egyetértett 37,2 százalék, inkább egyetértett, mint nem 24,8 százalék. Inkább nem értett egyet a megkérdezettek 12,9 százaléka, határozottan nem 13,4 százalék. A kérdésre a részvevők 11,7 százaléka nem válaszolt.
Korábbi cikkeink a rovatban Iratkozzon fel hírlevelünkre!
Vissza a lap tetejére
1/5
Olvasta már?
előző
következő

Kapcsolódó cikkek

Hozzászólások
Összesen: 0 db

Legyen Ön a következő, ossza meg velünk véleményét!

A hozzászólás csak regisztrált tagjaink számára elérhető, kérjük lépjen be vagy regisztáljon!

Elfelejtette jelszavát? Segítségért kattintson ide!

Kérjük, hozzászólásánál tartsa be az oldal szabályait. Erről és a moderálási elvekről itt olvashat részletesen!

 

168 óra - A hetilap

Lapajánló

 

Előfizetés

A 168Óra a facebook-on
Hétfő, 2010. november 22. 10:34
Hirdetés

A világ nyitva áll

Péntek, 2012. május 11. 12:37

Gyorsabban szeretne szállítani, ráadásul még több helyre a világon? Bízza a FedExre. Legyen szó importról vagy exportról, expressz vagy economy szolgáltatásról, nagy- vagy kisméretű csomagról, mindig készen állunk, hogy az Ön számára legmegfelelőbb megoldást kínáljuk.
Címkék: hirdetés
BLOG-BLOKK
További blogjaink
A HETILAP CIKKEI
További cikkeink

Szavazás

LEGOLVASOTTABB CIKKEK
További cikkeink
Bill of Rights - az angol alkotmányos monarchia alapvető jogszabálya
Nagy-Britannia
Nagy-Britannia
Ausztria
Németország
Olaszország
Franciaország
Oroszország
Svédország
Lengyelország
Országoldalak

Ha kíváncsi, mi történik Európa más országaiban, milyen magyar vonatkozású események vannak, akkor nézzen körül az oldalakon!