2012. május 25. péntek - Orbán. Holnapi névnap: Fülöp, Evelin

A videó lejátszáshoz Flash Player, és engedélyezett Javascript szükséges!

LEGÚJABBAK A ROVATBAN

Orbán Európában példátlan húzásra készül

"Magyarországon a párt- és kampányfinanszírozás ügye máig rendezetlen, nem átlátható, hogy melyik párt pontosan milyen forrásokat használ, milyen kiadásai vannak, és emiatt nem lehet tudni, hogy a pártok képviselői döntéseikben mennyiben képviselik választóik akaratát és mennyiben azok magánérdekeit, akik a működésükhöz és kampányaikhoz szükséges forrásokat biztosítják."
2012. május 25. 17:25
További cikkeink
LEGÚJABBAK A 168ORA.HU-N

Orbán Európában példátlan húzásra készül

"Magyarországon a párt- és kampányfinanszírozás ügye máig rendezetlen, nem átlátható, hogy melyik párt pontosan milyen forrásokat használ, milyen kiadásai vannak, és emiatt nem lehet tudni, hogy a pártok képviselői döntéseikben mennyiben képviselik választóik akaratát és mennyiben azok magánérdekeit, akik a működésükhöz és kampányaikhoz szükséges forrásokat biztosítják."
2012. május 25. 17:25
További cikkeink
LEGÚJABBAK A FÓRUMON

Orbán a király !

Sonja - 2012.05.25 17:54

Hát milyen országban élünk?

Sonja - 2012.05.25 17:48

ÚSZÁS

Qkory - 2012.05.25 17:38

TILTAKOZÁSOK, DEMONSTRÁCIÓK

Qkory - 2012.05.25 16:47

Hmmm....

Qkory - 2012.05.25 16:23

AMIRE MÉG AZ MSZP SEM VETEMEDETT!

zoja - 2012.05.25 14:34

Mount Everest másképpen....

franciscarsac - 2012.05.25 14:31

Kormányablak, avagy ismét a Baksi jegyző

tolstoy - 2012.05.25 14:12
OLVASÓINK ÍRTÁK
További cikkeink
LEGOLVASOTTABB CIKKEK
További cikkeink
ORSZÁGOLDALAK HÍREI
Olaszország

168óra - A hetilap
Hetilap kereső
Válassza ki, melyik év lapjaira kíváncsi:
Vagy írja be a keresendő szót, amelyre keresni szeretne:
Péntek, 2012. február 3. 10:03
168 Óra Online írása

Udvari közvélemény-kutatók

Fideszes Nézőpontból megint meglenne a kétharmad

  • Tetszik:
Egy most vasárnap tartandó választáson a Fidesz–KDNP ugyanúgy kétharmados többséget szerezne a parlamentben, mint 2010-ben – a Nézőpont Intézetnek a Magyar Nemzet részére készített közvélemény-kutatásának megint sikerült ezt az eredményt kihoznia, miután az összes többi közvélemény-kutató a Fidesz masszív zuhanását méri a választások óta.
Az adatok szerint 54 százalékos részvétel mellett a kormányoldal támogatottsága 56 százalék a választani tudó biztos szavazók között, a Jobbik 18, az MSZP 14, az LMP 7, a Gyurcsány Ferenc vezette Demokratikus Koalíció (DK) pedig a bejutási küszöb alatt, 3 százalékon áll. A Fidesz 2010. áprilisi 2,7 milliós szavazótábora ma is 2,5 milliós, a szocialisták ezzel szemben több mint 400 ezer szavazót veszítettek (másfél évvel ezelőtt csaknem egymillió ember voksolt a pártra, a szám most alig 620 ezer), amiből a Gyurcsány-párt mindössze 88 ezret tudott magával vinni - írta a Magyar Nemzet.

A Jobbik 2010-es, szocialistákkal szembeni 135 ezer fős szavazathátrányát megfordítva 800 ezer választónak kínál hiteles alternatívát – olvasható a Nézőpont jelentésében, amelyből azonban kiderül az is, hogy a Jobbikra is 60 ezerrel kevesebben szavaznának. A parlamenti választás első fordulójában nagyjából 400 ezer listás szavazatot szerző LMP most vasárnap alig több mint 300 ezer voksot kapna.

Orbán Viktor a legnépszerűbb


Egyetlen ellenzéki politikus alkalmassági indexe sincs a pozitív tartományban. A legjobb eredményt Mesterházy Attila MSZP-elnök érte el mínusz egyes mutatóval, míg Gyurcsány Ferencet tartják a legkevésbé alkalmas állami vezetőnek (-2,68-as indexszel). Továbbra is Orbán Viktor a legnépszerűbb politikus – közölte a Nézőpont, amely szerint ezt bizonyítja, hogy a miniszterelnök európai parlamenti beszédéről a magyarok relatív többsége úgy véli, meg tudta védeni a nemzeti érdekeket (43 százalék szerint inkább igen, 29 százalék szerint inkább nem) - írta az MNO.

Médiafigyelés fideszes Nézőpontból - évi 360 millió

A Nézőpont Intézet cége, a Médianéző Kft. nyerte évi 360 millió forintért az egységes kormányzati médiafigyelésre és -elemzésre, valamint médiahatás-vizsgálatra kiírt közbeszerzési pályázatot. A Nemzeti Fejlesztési Minisztérium sajtóosztálya a Népszabadsággal azt közölte, hogy a nyertes Médianéző Kft. egyedül tett ajánlatot, a cég havi nettó 30 312 500 forintért vállalta a feladatot. A megbízás, a Népszabadság információi szerint, decemberben, legkésőbb januárban indul és várhatóan 2014 végéig tart.

A minisztérium indoklása szerint a kormányzat a gazdaságosabb működés és a közpénzek hatékonyabb felhasználása érdekében a médiafigyeléssel kapcsolatos tevékenységet az egyes tárcáktól elvonva, központosítottan kezeli a jövőben. Az eddig széttöredezetten működő, esetleges szempontokat érvényesítő médiafigyelések helyett egységes rendszer jön létre, amely a kormányzati munka gördülékeny elvégzéséhez szükséges, költséghatékony szolgáltatást nyújt a döntés-előkészítés érdekében. A költségcsökkentés irányába mutat, hogy a kormányzati médiamonito­ring rendszer szolgáltatásait nemcsak a Miniszterelnökség és a minisztériumok, hanem a kormánybiztosok, a kormányhivatalok és a külképviseletek is igénybe vehetik.

Havi 30 milkó közpénzértért, Fideszhez közel álló cég

A havi 30 millió forintért a Médianéző Kft. médiafigyelést végez, ezen belül reggeli sajtószemlét, reggeli belpolitikai hírösszefoglalót, 30 db reggeli tematikus médiafigyelést, nemzetközi hírösszefoglalót és sajtószemlét, 10 db napközbeni tematikus médiafigyelést készít. Emellett kvantitatív elemzéseket végez a nemzetközi sajtószemléről, médiahatás-vizsgálatot folytat, melynek keretében negyedévente 2000 fős személyes megkérdezésen alapuló és havonta kettő 1000 fős telefonos közvélemény-kutatást készít, online médiahatás- és médiafogyasztási kutatást vállalt, valamint ezekhez kapcsolódó projektmenedzsmentet.

A nyertes Médianéző Kft. eddig is az Orbán-kormány legnagyobb sajtószemle-beszállítója volt, a Médianéző Kft.-n kívül jelenleg az Observer és több kisebb cég végez a kormány számára ilyen feladatot. A Médianéző Kft.-t 2010-ben alapította a Nézőpont Intézet Zrt., a cég tulajdonosa Mráz Ágoston Sámuel. Ahogy azt már többször jeleztük, a Nézőpont Intézet a 2006-os megalapításának körülményei miatt, ha akarná, se tudná elhárítani magától a Fidesz-közeli jelzőt. Mráz Ágoston Sámuelt egykori politológiatanára, Navracsics Tibor ismertette össze Győri Tibor üzletemberrel, aki az akkor üres cégébe, az Europtimus Tanácsadó, Marketing és Szolgáltató Rt.-be bevonta Mrázt. Nevet váltottak, és 2010-re Mráz lett a főtulajdonos. A cég a 2007-es 65 milliós árbevételét 2010-re 223 millió forintra tornázta fel. A Médianéző korábbi ügyvezetője Navracsics Tibor unokaöccse volt. Schütz Dániel azonban a cég megalakulása után egy hónappal kivált a Médianéző Kft. és a Nézőpont Intézet Zrt. vezetéséből is.

Jelentős állami megbízásokat kapott

A Médianéző Kft. az elmúlt másfél évben jelentős állami megbízásokat kapott, sajtószemléjüket olvassa reggelente Orbán Viktor kormányfő, Martonyi János külügy-, Pintér Sándor belügy-, Fellegi Tamás nemzeti fejlesztési miniszter és több állami cég, például a MÁV, valamint a Magyar Fejlesztési Bank sajtóosztálya is. A Médianéző Kft. az első évben 41,5 milliós árbevételt, 9,4 milliós nyereséget termelt, a szintén 2010-ben a Nézőpont Intézet által alapított Kutatópont Kft. pedig több mint 70 milliós árbevételt és csaknem 12 milliós adózott eredményt produkált. A Nézőpont-csoport 2010-es összesített árbevétele meghaladta a 330 millió forintot, a konszolidált árbevétel ennek körülbelül 80 százaléka, adózott eredménye 55 millió.

A Nézőpont Intézet 2006-ban három fővel indult, Mráz Ágoston Sámuel mellett Vukovich Gabriella, a KSH mostani elnöke és Cséfalvay Zoltán, a Nemzetgazdasági Minisztérium jelenlegi államtitkára írta a cég első tanulmányát a Gyurcsány-kormány első száz napjáról. Mára a cégcsoport – Nézőpont Intézet, Médianéző, Kutatópont – csaknem ötven embert foglalkoztat. A Nézőpont 2007-től folyamatosan kap megrendeléseket fideszes vezetésű városoktól és megyéktől.

Mráz Ágoston Sámuel a médiamonitor-tenderrel kapcsolatban a Népszabadságnak azt mondta, a közbeszerzési pályázatban lefektetett feltételek teljesítése érdekében a Médianéző Kft. legalább 30 új munkahelyet teremt, valamint további közel 100 embernek biztosít rendszeres munkát. A sikeres pályázati szereplést szakmai elismerésnek tekinti a Médianéző Kft., büszke arra, hogy pályázati anyaga megfelelt a kormányzat magas szintű elvárásainak. Meggyőződésünk, hogy a kormányzati médiamonitor kereté­ben a Médianéző Kft. nemcsak magas szintű szolgáltatást nyújt, hanem ezzel a kormányzat közpénzeket takarít meg.
Korábbi cikkeink a rovatban Iratkozzon fel hírlevelünkre!
Vissza a lap tetejére
1/5
Olvasta már?
előző
következő

Kapcsolódó cikkek

Hozzászólások
Összesen: 29 db

Legyen Ön a következő, ossza meg velünk véleményét!

A hozzászólás csak regisztrált tagjaink számára elérhető, kérjük lépjen be vagy regisztáljon!

Elfelejtette jelszavát? Segítségért kattintson ide!

Kérjük, hozzászólásánál tartsa be az oldal szabályait. Erről és a moderálási elvekről itt olvashat részletesen!

a nép hangja
2012-02-07 10:18:02   #29

"Jól jártak az egykulcsos adó bevezetésével az országgyűlési képviselők, családi állapotuktól és bizottsági helyüktől függően átlagosan hetvenezer forinttal visznek haza többet - derül ki a Népszabadságból. A kiemelkedően magas képviselői bevételek esetén (polgármesteri poszt, bizottsági helyek, országgyűlési és fővárosi képviselőség egyszerre) akár háromszázezer forint pluszt is jelenthet az adóváltozás. Az Országgyűlés 2010 novemberében fogadta el az egykulcsos rendszert..."

totya46
2012-02-05 17:19:27   #28

dajcs tomi nem díszpolgár, hanem díszbunkó.

step
2012-02-05 10:42:20   #27

"dajcstomi" díszpolgár. A Csmegyei közgyűlés elnöke Magyar Anna, alias Bunyós Panni.
Leütötte saját jegyzőjét. Ez emeli a díszpolgári cím fényét. Közös a vályú, a moslékon megosztoznak.......

bükkberg
2012-02-04 19:23:06   #26

polihisztor
Kinek is mondta?
Ja,az más.
Igaz,polihisztor?

azazello
2012-02-04 09:34:56   #25

A diktatúrák rendszerint saját magukat verik át.Ez szükséges az öntömjénezéshez.Persze a pofára esés a végén eléggé jelentős.

davidoff90
2012-02-04 04:41:09   #24

"Van itt pénz,ha el nem lopják!"-Orbán Viktor,a választások előtt.Akkor most csak nem lopnak az Urak?Csak nem törvényesítették a lopást?Csak nem a haverok,rokonok és boldog ősök tollasodnak fénysebességgel?Csak nem brancsbeliek utazgatnak az adónkból egzotikus országokba,konferencia ürügyén?Csak nem várakoztatnak órákig menetrendszerű repülőgépet Hazánk Örökös Miniszterelnökére várva,csak nem terrorelhárítást tartanak fenn,ha népünk szeretett vezérei kiruccannának valahová?
Persze,az ellenzék által felheccelt plebsznek semmi nem tetszik.Az a rongyos pár ezer amit veszítettek az unortodox gazdaságpolitikának nevezett fércmunka miatt.
A tehetősek viszont több tízezret nyertek,megint.A statisztikai végeredményt tekintve semmi nem változott.Hát lehet itt jót tenni?!

a nép hangja
2012-02-03 18:57:44   #23

Ennyi kárt még nem sikerült egy kormánynak sem okozni-->pont a legelesettebb, kiszolgáltatott, így is az éhhalál küszöbén álló szegény embereknek.

a nép hangja
2012-02-03 18:55:45   #22

"„Éhen lehet dögleni" - indul a menet Orbánhoz
Megosztás: Tetszik:
Elszakadt a cérna: Budapestre gyalogolnak - Az edelényi munkás és MSZP-s aktivista, Komjáthi Imre a megszorításokat, a miskolci munkanélküli az embertelenséget kéri számon a kormányon.
Munkát, kenyeret! jelszóval éhségmenetet szerveznek Borsod-Abaúj-Zemplén megyei polgármesterek, magánszemélyek, kezdeményezésüket az MSZP is támogatja. A menet Miskolcról, az ITC parkolójából február 6-án, 9 órakor indul, és terveik szerint 13-án érnek gyalogosan Budapestre, a Kossuth térre, a parlament tavaszi ülésszakának nyitónapjára. Céljuk, hogy felhívják a kormány figyelmét a régióban élők kilátástalan helyzetére - írta az Észak Online.

A kezdeményezést azért támogatja az MSZP, mert – mint azt Gúr Nándor országgyűlési képviselő, a párt megyei elnöke a szervezőkkel közösen megtartott miskolci tájékoztatóján elmondta – a halmozottan hátrányos helyzetű térségekben ma már robbanásközeli állapotba jutott a feszültség a munkanélküliség, az ebből fakadó nyomor, illetve az alacsony jövedelműeket sújtó kormányzati intézkedések miatt. Mint mondta, az Orbán-kormánynak a kiskeresetű, szegény emberek nem jelentenek semmit, nemhogy támogatnák őket, még el is vesznek tőlük. Emlékeztett arra, hogy az alacsony jövedelműek a minimálbér megemelésével jó esetben is csak ugyanazt a pénzt kapják meg, mint tavaly, hiszen január 1-jével megszüntették az őket segítő adójóváírást. Ezek az emberek azok – mutatott rá –, akik, ellentétben például a kormánytagokkal, nem tudják igénybe venni a gyermekenként nekik is járó nettó 33 ezer forintos adókedvezményt: nincs akkora keresetük, amiből annyit adóznának, hogy az adóalapból ezt az összeget le lehessen vonni. Ők azok, akiket a legjobban sújt a szegények adója, az európai és világviszonylatban is legmagasabb szintre emelt áfa, ők azok, akik az ebből fakadó összes áremelkedést a leginkább megérzik. Megítélése szerint a térségben élő emberek jelentős része nyomorog. De nemcsak itt, az egész országban is nagy a baj: míg a kormányváltás előtt, a válság kellős közepén, 2009-ben 2,7 millió ember élt a létminimum alatt Magyarországon, addig ők ma már közel 4 millióan vannak. Hangsúlyozta: a menet szervezői, a résztvevők, azok, akik hétfőn elindulnak a majd' 200 kilométeres gyalogútra, „csupán futárai annak a több tízezer Borsod-Abaúj-Zemplén megyei embernek, akik megélhetési gondokkal küzdenek".

Az egyik szervezőnek, az edelényi Komjáthi Imrének van ugyan munkája, ám az Orbán-kormány adópolitikája őt is, a családját is, ismerőseit, barátait is érzékenyen érintette. „Nem ezt ígérték. Elvették a hitünket, elvették az önbecsülésünket. Pedig minden eszközük meg lenne a változtatásra. Azért megyünk a parlament elé, hogy borsodi módra belekiabáljuk a kormány fülébe: változtassatok, különben bele fogunk dögleni" – mondta.

A miskolci Tóth Imre évtizedekig dolgozott olvasztárként a miskolci kohászatban, most munkanélküli. Nemrégiben egy közeli barátja lett öngyilkos a nyomor miatt, két gyereket hagyott árván. Mint mondta, ő munkanélküli, nem pedig tolvaj, s elvárja, hogy a kormány ekként is kezelje őt. Elmondása szerint a Fidesz becsapta őt és sorstársait, sőt, a magán-nyugdíjpénztárak államosításával meg is lopta őket. Kijelentette, jó lenne, ha a kormány végre megértené, nem az emberek vannak a kormányért, hanem a kormány az emberekért.

Takács László, Alsógagy polgármestere azt mondta, a napokban 50 ezer forintot osztott szét saját pénzéből a falu rászorulói között, mert az emberek egyszerűen nem tudtak gyógyszert venni a 22.800 forintos segélyükből. Ebből az összegből a polgármester szerint maximum „éhen lehet dögleni". Szerinte remény sincs arra, hogy javulni fog a helyzet, ezért szervezik az éhségmenetet. Takács László Petőfi Sándor Föltámadott a tenger című költeményének záró sorait ajánlotta a kormány figyelmébe: „Habár fölűl a gálya, / S alúl a víznek árja, / Azért a víz az úr!"

Füzesséri József, Szikszó polgármestere szerint botrányos, hogy a XXI. század Magyarországán nyomorról és éhező emberek tízezreiről kell beszélni. Szerinte minden kormánynak az eszébe kell vésnie, hogy az emberek elsősorban dolgozni akarnak, nem pedig segélyért könyörögni. Ők maguk helyi szinten mindent megtesznek az új munkahelyek létrehozása érdekében (az ország egyik legnagyobb egybefüggő ipari területét hozták létre), de ebben a munkában szükség van a kormányzat támogatására, segítségére is. Keserűen megállapította, hogy az elmúlt másfél évben a kormány befektetési és kereskedelemfejlesztési ügynökségeként tevékenykedő ITD Hungary, illetve az ITDH feladatát átvevő Nemzeti Külgazdasági Hivatal egyetlenegy érdeklődő befektetőt sem vitt a szikszói ipari parkba.

Nyakó István országgyűlési képviselő a programot ismertetve elmondta: a menet február 6-án indul Miskolcról. Találkozó 9 órakor, az ITC-székház előtt. Hétnapi gyaloglás után – a tervek szerint – február 13-án érkeznek meg Budapestre, a „köztársaság utáni rendszer első parlamenti ülésnapjára" - írta az Észak Online."

tibby
2012-02-03 16:31:02   #21

Ez lemaradt...

Bravó!!!

Ez a felmérés...
Egyet tutira kijelenthetek: csak a héten minimum 500 ezer szavazót vesztett a FIDESZ.
Fiúk! Importra szorultok.

tibby
2012-02-03 16:29:24   #20

Ezert id Bajnai megy Gyurcsany a hibas..

a nép hangja
2012-02-03 16:17:33 #25


Deutsch Tamást választotta díszpolgárnak a Csongrád megyei közgyűlés pénteken, közölte a Délmagyar. Az indoklás szerint a politikus Csongrád megyét és a térséget képviseli az Európai Parlamentben

Tomikanak is meg kellene vizshalni a diplomajat.

Libaet kapta..

a nép hangja
2012-02-03 16:17:33   #19

Deutsch Tamást választotta díszpolgárnak a Csongrád megyei közgyűlés pénteken, közölte a Délmagyar. Az indoklás szerint a politikus Csongrád megyét és a térséget képviseli az Európai Parlamentben.

Bravó!!!

Ez a felmérés...
Egyet tutira kijelenthetek: csak a héten minimum 500 ezer szavazót vesztett a FIDESZ.
Fiúk! Importra szorultok.

De rövidesen sokszorosára nő ez a szám. Mikor már az 5 millió koldus országa leszünk.

tibby
2012-02-03 16:05:45   #18

polihisztor
2012-02-03 16:01:35 #23


Hogyan is mondotta egykori nagy vezírük:
"Ha nem tetszik el lehet menni innen, kérem szépen, itt lehet bennünket hagyni!Tessék, tessék"!

JOl mondod, el lehet huzni innen , ugy erzed te ide tartozol.

Vagy innen is mi menjunk el?

Lehet kopkodni a Magyar Nemzetben.

Ja , jott fnem jutnal szohoz?

Egyszer mar mondtam neked, nevet kene valtoztatnok mert ezen a neven mindenki
rajtad rohog...

megmondoember
2012-02-03 15:38:00   #17

Nem tudom, hogy az eredmény mellé miért nem rakják oda az összes többi közvélemény kutató adatait. Mindegyik adata ott lenne egy táblázatban és abból már mindenki ki tudná átlagolni a valósághoz legközelebb álló értéket.

fohogy
2012-02-03 15:21:29   #16

Megkaptátok a csökkentett fizetéseteket? Én 22 ezerrel kaptam kevesebbet. Még mindig nyernének? Kék cédulával biztos. Félő, hogy így is lesz, de biztos hogy azt csinálnak velünk amit akarnak?

igor06
2012-02-03 14:49:19   #15

Már értem!!!

""Mráz Ágoston Sámuel a médiamonitor-tenderrel kapcsolatban a Népszabadságnak azt mondta, a közbeszerzési pályázatban lefektetett feltételek teljesítése érdekében a Médianéző Kft. legalább 30 új munkahelyet teremt, valamint további közel 100 embernek biztosít rendszeres munkát.""

A mi kishercegünknek, Samunak hirtelen kellett 30 új zember, miután hosszas rábeszélésre és kormányzati nyomásra (azért Navracsics nem akárki) bevállalta a médiafigyelést. Itt dolgozhatnak a mi kedves jobboldali kommentelőink! Ugyanis ennyi baromságot nem tudok elképzelni, hogy értelmes emberek leírnak.

igor06
2012-02-03 14:43:53   #14

Júdás pénze 2012-ben 30.000.000 Ft/hónap, igaz Samu?

ellenzék
2012-02-03 14:37:20   #13

Kommentáló társaim. A cikk elejéről lemaradt, hogy a felmérés többször módosított Kubatov lista alapján készült. A Fidesztől elpártolók az új névsorban már nem szerepélnek.

davidoff90
2012-02-03 14:34:05   #12

Mikor Orbán Viktor mindenek Feletti vezérnek álmodta-és mamelukjai révén választatta-magát,eggyel nem számolt:mindenért Ő a felelős.Sikerért és kudarcért.Lehet lubickolni.

tibby
2012-02-03 14:28:13   #11

Azt hiszem ezek a jellemvonasok mind raillenek..

Brody jut eszembe , lesz meg egyszer Koztarsasag , de Orban nelkul, mehet Kanadaba.




- Orbán Viktor genetikai adottságai miatt mindig igazat mond!

- Orbán Viktornak nincs szüksége szövetségesekre. Ő maga a szövetség!


- Orbán Viktor még nem veszített el választást, csak hagyta, hogy azt valaki elcsalja!

- Mikor Orbán Viktor ezer forintossal fizet, húszezrest kap vissza. Ezzel 2 új munkahelyet is teremt!

- Orbán Viktort gondolatával képes lenne elpusztítani az egész világot, de Orbán Viktor sose gondol rosszra!

- A világon a 3 leggyakoribb örömforrás: a szerelem, a szülői szeretet és Orbán Viktor!


- Orbán Viktort nem azért szereti önmagát, mert beképzelt, hanem mert maximalista!


- Orbán Viktor semmit sem tud elrontani. Nem tanították meg rá!

- Az emberi agynak csak 10%-át használjuk. A maradékot Orbán Viktor használja helyettünk!


- Orbán Viktor nem tanulni járt iskolába. Felmérte a terepet, hogy hol fognak róla tanítani!

totya46
2012-02-03 14:21:06   #10

T. sutbaone!
Már megint nagyon jó neked meg a Qrbánnak.

1 2 következő oldal

 

168 óra - A hetilap

Lapajánló

 

Előfizetés

A 168Óra a facebook-on
Hétfő, 2010. november 22. 10:34
Hirdetés

A világ nyitva áll

Péntek, 2012. május 11. 12:37

Gyorsabban szeretne szállítani, ráadásul még több helyre a világon? Bízza a FedExre. Legyen szó importról vagy exportról, expressz vagy economy szolgáltatásról, nagy- vagy kisméretű csomagról, mindig készen állunk, hogy az Ön számára legmegfelelőbb megoldást kínáljuk.
Címkék: hirdetés
BLOG-BLOKK
További blogjaink
A HETILAP CIKKEI
További cikkeink

Szavazás

Bill of Rights - az angol alkotmányos monarchia alapvető jogszabálya
Nagy-Britannia
Nagy-Britannia
Ausztria
Németország
Olaszország
Franciaország
Oroszország
Svédország
Lengyelország
Országoldalak

Ha kíváncsi, mi történik Európa más országaiban, milyen magyar vonatkozású események vannak, akkor nézzen körül az oldalakon!