2012. május 25. péntek - Orbán. Holnapi névnap: Fülöp, Evelin

A videó lejátszáshoz Flash Player, és engedélyezett Javascript szükséges!

LEGÚJABBAK A ROVATBAN

Orbán Európában példátlan húzásra készül

"Magyarországon a párt- és kampányfinanszírozás ügye máig rendezetlen, nem átlátható, hogy melyik párt pontosan milyen forrásokat használ, milyen kiadásai vannak, és emiatt nem lehet tudni, hogy a pártok képviselői döntéseikben mennyiben képviselik választóik akaratát és mennyiben azok magánérdekeit, akik a működésükhöz és kampányaikhoz szükséges forrásokat biztosítják."
2012. május 25. 17:25
További cikkeink
LEGÚJABBAK A 168ORA.HU-N

Orbán Európában példátlan húzásra készül

"Magyarországon a párt- és kampányfinanszírozás ügye máig rendezetlen, nem átlátható, hogy melyik párt pontosan milyen forrásokat használ, milyen kiadásai vannak, és emiatt nem lehet tudni, hogy a pártok képviselői döntéseikben mennyiben képviselik választóik akaratát és mennyiben azok magánérdekeit, akik a működésükhöz és kampányaikhoz szükséges forrásokat biztosítják."
2012. május 25. 17:25
További cikkeink
LEGÚJABBAK A FÓRUMON

Magánynyugdíj

Kérdőjel - 2012.05.25 18:52

Hmmm....

Joszip Vragics - 2012.05.25 18:50

Hát milyen országban élünk?

Joszip Vragics - 2012.05.25 18:39

A FIDESZ vizet prédikál, és bort iszik......

Joszip Vragics - 2012.05.25 18:35

ORBÁN A MAGYARSÁG MEGOSZTÓJA

Qkory - 2012.05.25 18:28

Orbán a király !

Csikar - 2012.05.25 18:07

ÚSZÁS

Qkory - 2012.05.25 17:38

TILTAKOZÁSOK, DEMONSTRÁCIÓK

Qkory - 2012.05.25 16:47

AMIRE MÉG AZ MSZP SEM VETEMEDETT!

zoja - 2012.05.25 14:34
OLVASÓINK ÍRTÁK
További cikkeink
LEGOLVASOTTABB CIKKEK
További cikkeink
ORSZÁGOLDALAK HÍREI
Olaszország

168óra - A hetilap
Hetilap kereső
Válassza ki, melyik év lapjaira kíváncsi:
Vagy írja be a keresendő szót, amelyre keresni szeretne:
Hétfő, 2011. december 19. 20:18
168 Óra Online írása

Hoffmannék bakija: előre ittak a medve bőrére

  • Tetszik:
Még el sem kezdődött az új közoktatási törvény zárószavazása, az oktatási államtitkárság már most biztos benne, hogy az országgyűlés rábólint a heves tiltakozást kiváltó jogszabályra: hétfő délután több tucat újságírónak küldték el a meghívót Hoffmann Rózsa keddi sajtótájékoztatójára, amelynek a címe „Elfogadta az országgyűlés a nemzeti köznevelési törvényt”.
A meghívóban az áll, hogy az oktatási államtitkár mellett Réthelyi Miklós nemzetierőforrás-miniszter és Gloviczki Zoltán közoktatásért felelős helyettes államtitkár is beszél majd az új jogszabályról.

A sajtótájékoztatót ráadásul nem a Hoffmann Rózsa-féle tájékoztatók helyszínén, az államtitkárság Szalay utcai tárgyalójában, hanem a Nefmi Akadémia utcai épületének tükörtermében tartják majd - írta az Eduline.
Korábbi cikkeink a rovatban Iratkozzon fel hírlevelünkre!
Vissza a lap tetejére
1/5
Olvasta már?
előző
következő

Kapcsolódó cikkek

Hozzászólások
Összesen: 7 db

Legyen Ön a következő, ossza meg velünk véleményét!

A hozzászólás csak regisztrált tagjaink számára elérhető, kérjük lépjen be vagy regisztáljon!

Elfelejtette jelszavát? Segítségért kattintson ide!

Kérjük, hozzászólásánál tartsa be az oldal szabályait. Erről és a moderálási elvekről itt olvashat részletesen!

Shon168
2011-12-20 10:52:37   #7

#6
Ez a magyar demokracia....aki nem velem az a haza ellensege...

davidoff90
2011-12-20 05:46:40   #6

Most olvastam az Origo online-on.Pokorni a név szerinti szavazáson nemmel szavazott.A szakmai tisztessége erősebb volt a fogadott lojalitásnál:Őszinte tiszteletem.
A másik hír:az Orbán család barátnőjének megválasztását 6 fideszes képviselő nem támogatta./titkos szavazás volt./Orbán a frakció ülésen bejelentette,hogy várja őket a szobájában,meg kívánja ismerni a véleményüket,amit,mint reméli,nyíltan vállalni fognak.
Egy titkos szavazást követően.No comment.

davidoff90
2011-12-20 04:21:39   #5

És most ebben mi a baki?A szavazógép egyetlen egyszer sem - még csak kirakatból sem - merészkedett el odáig,hogy egyetlenegy nem gombot megnyomott volna valamelyikük.
Pokorni hónapokig vívta a csatát Hoffmannék tervezete ellen,majd közölte:ugyan nem ért egyet,de Orbán iránti lojalitásból megszavazza a tervezetet.Akár már akkor el lehetett volna küldeni a meghívót egy hónapokkal későbbi rendezvényre.

nano61
2011-12-20 00:46:24   #4

Szerintem ennél már csak az rosszabb, ami ebben a törvényben van. Reálisan nézve ezt a törvényt is mint a többit, a 2/3-ad megszavazza. Az, hogy már a látszatra sem adnak, az nem komikus, hanem tragikomikus.A tragédia szerintem az is, hogy Rózsika néni így akarja (köz)megnevelni a diákokat, a szülőket, a pedagógusokat, tehát mindenkit. Csak azt tudnám, hogy a választások előtt ki, mikor beszélt arról, hogy így leszünk át (meg) nevelve.

cristian
2011-12-19 22:53:44   #3

Undormány ez a nő, kész hányinger olyan mint orbán.

"akkora az extázisuk, hogy már bele is őrültek "

hofi rozi sosem volt normális, tehát a kérdés az, hogy zárt osztály zubbonyban, vagy szedálva intézmény!
Ezt piszok nehéz lesz helyrehozni, remélem az AB - mivel kezd magához térni - hatályon kívül helyezi, vagy Brüsszelhez kerül ez a förtelem, rozika meg börtönbe!

öszike13
2011-12-19 22:28:56   #2

A fenét sem érdekli az, hogy ki volt fölül.
A lényeg, hogy jól elb@szták ezt is...
akkora az extázisuk, hogy már bele örülnek.
Ami nem is lenne baj,
A baj az, hogy mást is magukkal rántanak. Mámint az örületbe....

szilvanyo
2011-12-19 21:27:08   #1

Az esküvő előtt elhálták a házasságot. A fidesz volt alul és a Rózsika fölül.

1

 

168 óra - A hetilap

Lapajánló

 

Előfizetés

A 168Óra a facebook-on
Hétfő, 2010. november 22. 10:34
Hirdetés

A világ nyitva áll

Péntek, 2012. május 11. 12:37

Gyorsabban szeretne szállítani, ráadásul még több helyre a világon? Bízza a FedExre. Legyen szó importról vagy exportról, expressz vagy economy szolgáltatásról, nagy- vagy kisméretű csomagról, mindig készen állunk, hogy az Ön számára legmegfelelőbb megoldást kínáljuk.
Címkék: hirdetés
BLOG-BLOKK
További blogjaink
A HETILAP CIKKEI
További cikkeink

Szavazás

Bill of Rights - az angol alkotmányos monarchia alapvető jogszabálya
Nagy-Britannia
Nagy-Britannia
Ausztria
Németország
Olaszország
Franciaország
Oroszország
Svédország
Lengyelország
Országoldalak

Ha kíváncsi, mi történik Európa más országaiban, milyen magyar vonatkozású események vannak, akkor nézzen körül az oldalakon!