2012. május 25. péntek - Orbán. Holnapi névnap: Fülöp, Evelin

A videó lejátszáshoz Flash Player, és engedélyezett Javascript szükséges!

LEGÚJABBAK A ROVATBAN
További cikkeink
LEGÚJABBAK A 168ORA.HU-N
További cikkeink
LEGÚJABBAK A FÓRUMON

Hmmm....

Qkory - 2012.05.25 13:31

Hogy mik vannak...

tolstoy - 2012.05.25 13:29

Orbán a király !

[0] - 2012.05.25 13:28

ÚSZÁS

Qkory - 2012.05.25 13:16

AMIRE MÉG AZ MSZP SEM VETEMEDETT!

Qkory - 2012.05.25 13:08

Hát milyen országban élünk?

Qkory - 2012.05.25 13:01

Heller Ágnes hazugsága

Csikar - 2012.05.25 12:24
OLVASÓINK ÍRTÁK
További cikkeink
LEGOLVASOTTABB CIKKEK
További cikkeink
ORSZÁGOLDALAK HÍREI
Olaszország

168óra - A hetilap
Hetilap kereső
Válassza ki, melyik év lapjaira kíváncsi:
Vagy írja be a keresendő szót, amelyre keresni szeretne:
Péntek, 2011. február 25. 11:41
168 Óra Online írása

Így verik át a gyanútlan autósokat

  • Tetszik:
Trükkös tolvajok fosztogatják az autósokat az autópálya melletti és a nagyáruházak parkolóiban Bács-Kiskun megyében. Legtöbbször kiszúrják az autó kerekét, és míg a sofőr szerel, addig elvisznek minden értéket az autóból. A legutóbbi ilyen eset éppen szerda hajnalba történ az M5-ös autópálya mellett. Pedig a rendőrség szerint a sztráda környékén leginkább nyáron fosztogatnak, télen a városokban trükköznek a tolvajok.
A francia házaspárt egy viszonylag forgalmas autópálya parkolóban rabolták ki, az M5-ös mellett. A tolvajok elterelték az autósok figyelmét, hogy az értékeiket elvehessék. Ugyanazzal a trükkel próbálkoztak, mint a 2009-ben elfogott Csongrád megyei tolvajok – közölte az RTL Híradó. Két ember odasettenkedik a parkoló autóhoz. Egyikük leengedi a gumit, a másik pedig szól az autóban ülőknek, hogy lapos a kocsi kereke. Míg az autós szereli a kereket, a tolvajok kirabolják. Ez az eset csapda volt és a rendőrök el is fogták a fosztogatókat. De ez csak az egyik trükk, amivel elterelik az autósok figyelmét.

“Turistának adják ki magukat és térképpel a kezükben segítséget kérnek. Idegen nyelven beszélnek, hogy minél nehezebben tudják megértetni magukat és minél jobban el tudják terelni az autós figyelmét” – mondta Nyikos Tamás, a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője. „Nyáron leginkább az autópályák mellett, legtöbbször külföldieket rabolnak ki, de mostanában a nagyáruházak parkolóiban, sőt a bankok parkolóiban is próbálkoznak” – mondta – mondta Nyikos Tamás, a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője. Az autósok lassan már nem merik egyedül hagyni a kocsijukat még a parkolóban sem. A rendőrség adatai szerint az utóbbi hónapokban ugyan csökkent az ilyen trükkös lopások száma, ám arra számítanak, hogy a nyár beálltával a külföldi autósokat újra megpróbálják kirabolni.
Korábbi cikkeink a rovatban Iratkozzon fel hírlevelünkre!
Vissza a lap tetejére
1/5
Olvasta már?
előző
következő

Kapcsolódó cikkek

Hozzászólások
Összesen: 1 db

Legyen Ön a következő, ossza meg velünk véleményét!

A hozzászólás csak regisztrált tagjaink számára elérhető, kérjük lépjen be vagy regisztáljon!

Elfelejtette jelszavát? Segítségért kattintson ide!

Kérjük, hozzászólásánál tartsa be az oldal szabályait. Erről és a moderálási elvekről itt olvashat részletesen!

öreg innovátor
2011-02-25 12:39:32   #1

Olyanokkal találkoztam többször, hogy benzinkútnál gondterhelten, térképpel a kézben állítottak meg, de nem információt kértek, hanem pénzt kértek azzal, hogy nincs forintjuk, pedig tankolni kellene.
Megnyugtattam őket, hogy nem kell készpénz, elfogadják a bankkártyájukat a kútnál, mégsem örültek őszintén...

1

 

168 óra - A hetilap

Lapajánló

 

Előfizetés

A 168Óra a facebook-on
Hétfő, 2010. november 22. 10:34
Hirdetés

A világ nyitva áll

Péntek, 2012. május 11. 12:37

Gyorsabban szeretne szállítani, ráadásul még több helyre a világon? Bízza a FedExre. Legyen szó importról vagy exportról, expressz vagy economy szolgáltatásról, nagy- vagy kisméretű csomagról, mindig készen állunk, hogy az Ön számára legmegfelelőbb megoldást kínáljuk.
Címkék: hirdetés
BLOG-BLOKK
További blogjaink
A HETILAP CIKKEI
További cikkeink

Szavazás

Bill of Rights - az angol alkotmányos monarchia alapvető jogszabálya
Nagy-Britannia
Nagy-Britannia
Ausztria
Németország
Olaszország
Franciaország
Oroszország
Svédország
Lengyelország
Országoldalak

Ha kíváncsi, mi történik Európa más országaiban, milyen magyar vonatkozású események vannak, akkor nézzen körül az oldalakon!