2012. május 25. péntek - Orbán. Holnapi névnap: Fülöp, Evelin

A videó lejátszáshoz Flash Player, és engedélyezett Javascript szükséges!

LEGÚJABBAK A ROVATBAN
További cikkeink
LEGÚJABBAK A 168ORA.HU-N
További cikkeink
LEGÚJABBAK A FÓRUMON

Hát milyen országban élünk?

Qkory - 2012.05.25 16:26

Hmmm....

Qkory - 2012.05.25 16:23

ÚSZÁS

tökös - 2012.05.25 16:15

Orbán a király !

Csikar - 2012.05.25 15:15

AMIRE MÉG AZ MSZP SEM VETEMEDETT!

zoja - 2012.05.25 14:34

Mount Everest másképpen....

franciscarsac - 2012.05.25 14:31

Kormányablak, avagy ismét a Baksi jegyző

tolstoy - 2012.05.25 14:12

Hogy mik vannak...

tolstoy - 2012.05.25 13:29
OLVASÓINK ÍRTÁK
További cikkeink
LEGOLVASOTTABB CIKKEK
További cikkeink
ORSZÁGOLDALAK HÍREI
Olaszország

168óra - A hetilap
Hetilap kereső
Válassza ki, melyik év lapjaira kíváncsi:
Vagy írja be a keresendő szót, amelyre keresni szeretne:
Szerda, 2010. november 24. 04:40
168 Óra Online írása
Címkék: időjárás tél

Küszöbön az igazi tél: hóra és mínusz fokokra készülhetünk

  • Tetszik:
A hét vége felé megérkezik hazánkba az igazi tél. Az ország egész területén sok felhőre számíthatunk, és többfelé várható csapadék is: kezdetben csak eső, aztán hó is.
Reggelig délen többnyire erősen felhős lesz az ég, és ott helyenként kisebb eső, zápor még kialakulhat. Másutt változóan felhős idő várható, csapadék nem valószínű. Holnap fokozatosan mindenütt csökken a felhőzet, több-kevesebb napsütésre számíthatunk, legfeljebb egy-egy zápor, a Bakonyban hózápor fordulhat elő. Az északnyugati szél többfelé megerősödik, néhol viharossá fokozódik, majd délutántól mérséklődik a légmozgás. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet -2 és +3, a legmagasabb nappali hőmérséklet ma 5 és 9 fok között alakul.



Csütörtökön és vasárnap kevés lesz a felhő, több órás napsütés ígérkezik. Pénteken és szombaton ugyanakkor sok felhőre számíthatunk, és többfelé várható csapadék: kezdetben eső, majd a Tiszántúl kivételével egyre inkább hó valószínű.
Jelentős mennyiségű csapadék (legalább napi 5 mm) az ország területének 80 százalékán várható. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet többnyire 0, -7 fok között alakul. A legmagasabb nappali hőmérséklet kezdetben 3, 8, majd 0, +6 fok között valószínű.

A ma esti óráktól várhatóan a szerda reggeli órákig kialakulhat néhol a Dunántúl északi felében és az ország középső részein 60 km/h körüli széllökés. A hidegfrontokkal együttjáró tünetek megjelenésére kell számítani. Előfordulhat fejfájás, a görcsökkel járó megbetegedéseknél fokozódik a görcshajlam - írja a met.hu.
Korábbi cikkeink a rovatban Iratkozzon fel hírlevelünkre!
Vissza a lap tetejére
1/5
Olvasta már?
előző
következő

Kapcsolódó cikkek

Hozzászólások
Összesen: 0 db

Legyen Ön a következő, ossza meg velünk véleményét!

A hozzászólás csak regisztrált tagjaink számára elérhető, kérjük lépjen be vagy regisztáljon!

Elfelejtette jelszavát? Segítségért kattintson ide!

Kérjük, hozzászólásánál tartsa be az oldal szabályait. Erről és a moderálási elvekről itt olvashat részletesen!

 

168 óra - A hetilap

Lapajánló

 

Előfizetés

A 168Óra a facebook-on
Hétfő, 2010. november 22. 10:34
Hirdetés

A világ nyitva áll

Péntek, 2012. május 11. 12:37

Gyorsabban szeretne szállítani, ráadásul még több helyre a világon? Bízza a FedExre. Legyen szó importról vagy exportról, expressz vagy economy szolgáltatásról, nagy- vagy kisméretű csomagról, mindig készen állunk, hogy az Ön számára legmegfelelőbb megoldást kínáljuk.
Címkék: hirdetés
BLOG-BLOKK
További blogjaink
A HETILAP CIKKEI
További cikkeink

Szavazás

Bill of Rights - az angol alkotmányos monarchia alapvető jogszabálya
Nagy-Britannia
Nagy-Britannia
Ausztria
Németország
Olaszország
Franciaország
Oroszország
Svédország
Lengyelország
Országoldalak

Ha kíváncsi, mi történik Európa más országaiban, milyen magyar vonatkozású események vannak, akkor nézzen körül az oldalakon!