2012. május 25. péntek - Orbán. Holnapi névnap: Fülöp, Evelin

A videó lejátszáshoz Flash Player, és engedélyezett Javascript szükséges!

LEGÚJABBAK A ROVATBAN
További cikkeink
LEGÚJABBAK A 168ORA.HU-N
További cikkeink
LEGÚJABBAK A FÓRUMON

Hát milyen országban élünk?

Csikar - 2012.05.25 14:38

AMIRE MÉG AZ MSZP SEM VETEMEDETT!

zoja - 2012.05.25 14:34

Mount Everest másképpen....

franciscarsac - 2012.05.25 14:31

Kormányablak, avagy ismét a Baksi jegyző

tolstoy - 2012.05.25 14:12

Hmmm....

[0] - 2012.05.25 13:42

Orbán a király !

[0] - 2012.05.25 13:41

Hogy mik vannak...

tolstoy - 2012.05.25 13:29

ÚSZÁS

Qkory - 2012.05.25 13:16
OLVASÓINK ÍRTÁK
További cikkeink
LEGOLVASOTTABB CIKKEK
További cikkeink
ORSZÁGOLDALAK HÍREI
Olaszország

168óra - A hetilap
Hetilap kereső
Válassza ki, melyik év lapjaira kíváncsi:
Vagy írja be a keresendő szót, amelyre keresni szeretne:
Szombat, 2010. november 27. 10:20
168 Óra Online írása

Milliók tűntek el egy társasházkezelő cég számlájáról

  • Tetszik:
Milliók tűntek el a Gyulai Otthon Lakásszövetkezet pénzéből — derült ki egy belső vizsgálat során.
A Gyulai Otthon Lakásszövetkezet elnöke, Szabó István annak érdekében, hogy a hozzájuk tartozó társasházak tulajdonosai, s tagságuk időben, korrekt tájékoztatást kapjon a kialakult helyzetről, elmondta:
— A tudomásunkra jutott pénzügyi szabálytalanság miatt november 15-ei hatállyal a főkönyvelőt és a pénztárost a munkavégzés alól felfüggesztettük. Az érintettek a meghallgatási jegyzőkönyvekben elismerték a pénzügyi hiány tényét, egyben ígéretet tettek az eltűnt összegek visszafizetésére. A pénztáros az általa jogosnak vélt összeget már vissza is fizette.

Szabó Istvántól azt is megtudtuk, hogy a szövetkezet külső, független vállalkozást bízott meg a teljes körű feltárás érdekében. Ez a vizsgálat november 19-én megkezdődött, s most is folyamatban van. Az eddigi feltárás adatai alapján a szövetkezet által megbízott ügyvéd a Gyulai Városi Rendőrkapitányság felé a büntető feljelentést megtette november 25-én. Az érintett két dolgozó munkaviszonyát pedig rendkívüli felmondással megszüntették - írta a beol.hu.

— A folyamatban lévő könyvvizsgálat ténybeli eredményéről a szövetkezet saját újságján keresztül tájékoztatja majd a tagságot, a küldötteket pedig az összehívott küldöttgyűlésen látjuk el információkkal, ahol a soros és aktuális feladatokat is rögzítjük — közölte az elnök.
Korábbi cikkeink a rovatban Iratkozzon fel hírlevelünkre!
Vissza a lap tetejére
1/5
Olvasta már?
előző
következő

Kapcsolódó cikkek

Hozzászólások
Összesen: 0 db

Legyen Ön a következő, ossza meg velünk véleményét!

A hozzászólás csak regisztrált tagjaink számára elérhető, kérjük lépjen be vagy regisztáljon!

Elfelejtette jelszavát? Segítségért kattintson ide!

Kérjük, hozzászólásánál tartsa be az oldal szabályait. Erről és a moderálási elvekről itt olvashat részletesen!

 

168 óra - A hetilap

Lapajánló

 

Előfizetés

A 168Óra a facebook-on
Hétfő, 2010. november 22. 10:34
Hirdetés

A világ nyitva áll

Péntek, 2012. május 11. 12:37

Gyorsabban szeretne szállítani, ráadásul még több helyre a világon? Bízza a FedExre. Legyen szó importról vagy exportról, expressz vagy economy szolgáltatásról, nagy- vagy kisméretű csomagról, mindig készen állunk, hogy az Ön számára legmegfelelőbb megoldást kínáljuk.
Címkék: hirdetés
BLOG-BLOKK
További blogjaink
A HETILAP CIKKEI
További cikkeink

Szavazás

Bill of Rights - az angol alkotmányos monarchia alapvető jogszabálya
Nagy-Britannia
Nagy-Britannia
Ausztria
Németország
Olaszország
Franciaország
Oroszország
Svédország
Lengyelország
Országoldalak

Ha kíváncsi, mi történik Európa más országaiban, milyen magyar vonatkozású események vannak, akkor nézzen körül az oldalakon!