Német Zsolt ügyész a perbeszédben néhány ponton ugyan módosította a vádirati tényállást, de fenntartotta a bűnszervezet vádját, azaz hogy Zuschlag János vezetésével a vádlottak civil szervezetekből álló hálózatot építettek ki, majd azok pályázatokon nyert pénzéből finanszírozták a Fiatal Baloldal-Ifjú Szocialisták mozgalmát. Az ügyészség vádirata szerint a Zuschlag-féle szervezetek tényleges tevékenységet nem végeztek, a támogatások felhasználásáról pedig hamis beszámolókat és hamisított számlákat készítettek.
Ha a bíróság is úgy ítéli meg, hogy a vádlottak bűnszervezetet alkottak, akkor a büntetési tételek a kétszeresére emelkedhetnek. Az elsőrendű vádlott Zuschlag Jánost és a másodrendű Lados Istvánt öttől húsz évig, míg a fiktív egyesületek elnökeit illetve a pályázatok készítőit kettőtől tizenhat évig terjedő
szabadságvesztésre ítélheti a bíróság, ha megáll a bűnszervezet vádja.
Ha a bíróság is úgy ítéli meg, hogy a vádlottak bűnszervezetet alkottak, akkor a büntetési tételek a kétszeresére emelkedhetnek. Az elsőrendű vádlott Zuschlag Jánost és a másodrendű Lados Istvánt öttől húsz évig, míg a fiktív egyesületek elnökeit illetve a pályázatok készítőit kettőtől tizenhat évig terjedő
szabadságvesztésre ítélheti a bíróság, ha megáll a bűnszervezet vádja.












A legrégebbi hozzászólásokat szeretném legelöl látni
Halált rájuk, felnégyelést, kitűzni a maradékot a vár oszlopaira.
Ja és a hülye Prinzet is!
Meg Kaya Ibrahimot is!
Fogadjunk, hogy az elsőfok a választás előtti héten meg lesz ácsolva!
dicséretes.
közben csak az a szomorú,
hogy a 'karórás' bűnszövetkezet bűnös se vót,
nemigen foglalkoztatta a 'jogcsúcsot',
hogy hová került a pénz.
az 'áfacsalós' bűnszövetkezetek - hajléktalan tulajdonosokkal, vargatomis lenyúlásokkal - szerencsésen elévültek,
illetve évülnek hamarost.
az 'olajos' bűnszövetkezetek haszonélvezői vidáman töltöttek/töltenek be magos posztokat.
a 'pénzügyi' bűnszövetkezetek főkulcsárjára azóta sem szakadott rá a plafon,
mer Kövér Laca tartja.
/míg Kövér Sziszi a markát gyakran/
így ne annyira kacagtassuk + 1mást evvel a 20 évvel.
és ne azér ne,
mer a Zuschlag nem gazember.
hiszen az.
/oszt asse jáccuk el,
hogy nem tudtuk:
a politikai pályázatok világában így zajlottak a dolgok bizony.
csak pártfüggetlenül./
ami ebben az ügyben folyik,
az 1cerű választási bohóckodás.
má sztem..
tsz elnok; Irogattyú
Egyetértek veletek, kicsit túlzónak tűnik az ügyész lelkesedése:-) Az igazi bűnszövetkezetet, nem ez kis jelentéktelen figura hozta létre:-) az igaziak még mindig a maszop berkeiben ténykednek, azok nem i75 millkát tüntettek el talán 75 milliárdnál is többet, azok viszont a "biztos" befutó országos listás helyeken tülekednek:-)gondolok itt "aj em moncsicsi" meg többi aki a Pannonplaszt buliban benne voltak, egy apró "i" betűn vitatkoztak, hogy miképpen mondta, ha az "i" betű ott van akkor nem az akire gondoltak, ott sem aprópénzről volt szó.:-) Ezt a kis, buta, szánalmas jelentéktelen kis senkit odavetik a farkasoknak, ők meg vidáma élnek amíg meg nem halnak.
Mi ebből a tanulság!?
"Nem szabad a legtöbbet nyerni!" Oszt jónapot!
Elokerultel Tibike?:-))) Milyen 20 evrol beszelsz?Nem vagy te egy kicsit nagyon is szigoru?Mert odaig rendben van a dolog,hogy buntessek meg a bunosoket-oldaltol fuggetlenul.Dehogy 20 ev 75 millioert,aminek a nagyobbik fele meg lett teritve...Csurka elvtarsadnak mennyit adnal a 28 millioert,amibol nem fizetett vissa egy vasat sem?
Úgy legyen! Húsz évet a húsz évért!
Hulljon a férgese! De mindegyik oldalon!!!!!