2012. május 26. szombat - Fülöp, Evelin. Holnapi névnap: Hella

A videó lejátszáshoz Flash Player, és engedélyezett Javascript szükséges!

LEGÚJABBAK A ROVATBAN
További cikkeink
LEGÚJABBAK A 168ORA.HU-N
További cikkeink
LEGÚJABBAK A FÓRUMON

TILTAKOZÁSOK, DEMONSTRÁCIÓK

Skubi - 2012.05.25 23:41

Hmmm....

hulot - 2012.05.25 22:50

Szalai Annamária 9 évre

kykicz - 2012.05.25 22:32

ORBÁN A MAGYARSÁG MEGOSZTÓJA

Qkory - 2012.05.25 21:52

magyarfoci

Rózsa Misi - 2012.05.25 21:43

Társalgó, 2012. május

nonest - 2012.05.25 21:40

ÚSZÁS

csi77a - 2012.05.25 20:19

História

Csülök - 2012.05.25 20:13
OLVASÓINK ÍRTÁK
További cikkeink
LEGOLVASOTTABB CIKKEK
További cikkeink
ORSZÁGOLDALAK HÍREI
Olaszország

168óra - A hetilap
Hetilap kereső
Válassza ki, melyik év lapjaira kíváncsi:
Vagy írja be a keresendő szót, amelyre keresni szeretne:
Vasárnap, 2012. január 22. 19:33
168 Óra Online írása

A hatvanhoz közeledő Szikora még mindig megnyalja (fotó)

  • Tetszik:
Szikora nosztalgiabulira vágyik - Csikidam 150 forintért! A 80-as években került ennyibe egy koncertbelépő
Az R-Go eddigi minden zenésze, gidája, de szerintem a közönség is tudja, hatalmas koncertet kell rendezni a 30. évforduló alkalmából egy forró nyári estén – véli Szikora Róbert (58), aki 1982-ben alapította meg a legendás zenekart.

– Van egy álmom. Rendhagyó nosztalgiabulira vágyom 150 forintos belépővel, mint a 80-as években. Remélem, eljönnének legalább 50 ezren. Nehéz szponzorokat találni, de hiszem, hogy ezt meg tudjuk valósítani.

Blikk.hu
Az új R-Go-Gidákkal


Nem kell csodálkoznunk azon, hogy Szikora lemond a sztárgázsiról: harminc évvel ezelőtt a csúcson vált ki a Hungária együttesből, röviddel azután, hogy megnyílt a Hotel Menthol. Ugyanis a zenekart vezető Fenyő Miklós nem nézte jó szemmel, hogy másoknak szerzett dalokat. Szűcs Judithnak például Bob Lanky álnéven írt egy teljes lemezt.

– Sosem felejtem, ahogy a feleségem mondta, nyugodtan hagyjam ott a Hungáriát, mert ha semmi sem jönne össze, megélünk a háromezer forintos óvónői fizetéséből – emlékszik Szikora a Blikknek, aki távozása után punkegyüttest akart alapítani. – Mert abban a hangulatomban mindennek neki akartam rohanni.

– Humoros ez a jubileum – mélázik el Robi. – Soknak tűnik a 30 év, pedig az R-Go egy létező zenekar. Már más a felállás, de tavaly is több mint 50 koncertünk volt, és most készítjük az új lemezt. A jubileumon természetesen a régi bandának is ott kell lennie. Abban a felállásban, ahogy berobbantunk, csak látványosabban. Ahhoz is ragaszkodni fogok, hogy a dalok pontosan úgy szólaljanak meg, mint annak idején. Paul McCartney koncertjén magam is zokon vettem, hogy nem úgy játszották a Beatles-számokat, ahogy megszerettem őket – magyarázza Szikora, aki a 40. és az 50. R-Go-jubileumot is így szeretné megünnepelni.

– A csikidam stílus magyar találmány. Nem tudom megunni!
Korábbi cikkeink a rovatban Iratkozzon fel hírlevelünkre!
Vissza a lap tetejére
1/5
Olvasta már?
előző
következő

Kapcsolódó cikkek

Hozzászólások
Összesen: 0 db

Legyen Ön a következő, ossza meg velünk véleményét!

A hozzászólás csak regisztrált tagjaink számára elérhető, kérjük lépjen be vagy regisztáljon!

Elfelejtette jelszavát? Segítségért kattintson ide!

Kérjük, hozzászólásánál tartsa be az oldal szabályait. Erről és a moderálási elvekről itt olvashat részletesen!

 

168 óra - A hetilap

Lapajánló

 

Előfizetés

A 168Óra a facebook-on
Hétfő, 2010. november 22. 10:34
Hirdetés

A világ nyitva áll

Péntek, 2012. május 11. 12:37

Gyorsabban szeretne szállítani, ráadásul még több helyre a világon? Bízza a FedExre. Legyen szó importról vagy exportról, expressz vagy economy szolgáltatásról, nagy- vagy kisméretű csomagról, mindig készen állunk, hogy az Ön számára legmegfelelőbb megoldást kínáljuk.
Címkék: hirdetés
BLOG-BLOKK
További blogjaink
A HETILAP CIKKEI
További cikkeink
Bill of Rights - az angol alkotmányos monarchia alapvető jogszabálya
Nagy-Britannia
Nagy-Britannia
Ausztria
Németország
Olaszország
Franciaország
Oroszország
Svédország
Lengyelország
Országoldalak

Ha kíváncsi, mi történik Európa más országaiban, milyen magyar vonatkozású események vannak, akkor nézzen körül az oldalakon!