2012. február 9. csütörtök - Abigél, Alex. Holnapi névnap: Elvira

A videó lejátszáshoz Flash Player, és engedélyezett Javascript szükséges!

LEGÚJABBAK A ROVATBAN
További cikkeink
LEGÚJABBAK A 168ORA.HU-N
További cikkeink
LEGÚJABBAK A FÓRUMON

A MALÉV megmentése

anula - 2012.02.09 11:52

MALÉV: The End?

piréz - 2012.02.09 11:36

Orbán a király !

Qkory - 2012.02.09 11:25

Önkormányzatok: gúzsba kötve

Qkory - 2012.02.09 10:55

Klubrádió - Vége

giacinto - 2012.02.09 10:44

ORBÁN A MAGYARSÁG MEGOSZTÓJA

step - 2012.02.09 10:42

Hát milyen országban élünk?

Qkory - 2012.02.09 10:39

alakul a magyar jövő

Csülök - 2012.02.09 10:13

A Fidesz egészségügyi reformhengere

piréz - 2012.02.09 09:54

Tarlós, a polgármester

zoja - 2012.02.09 08:44
OLVASÓINK ÍRTÁK
További cikkeink
LEGOLVASOTTABB CIKKEK
További cikkeink
ORSZÁGOLDALAK HÍREI
168óra - A hetilap
Hetilap kereső
Válassza ki, melyik év lapjaira kíváncsi:
Vagy írja be a keresendő szót, amelyre keresni szeretne:
Kedd, 2010. február 23. 21:03
H. L. írása

Ezrek előtt bőgött le a sztár

  • Tetszik:
Whitney Houston képtelen volt végigénekelni koncertjét az ausztráliai Brisbane-ben, hamis volt és végigkrákogta, köhögte a visszatérő showt. A rajongók felháborodtak és Whitney egészségéért aggódnak.
Hatalmas visszatérésnek szánta, ám óriási lebőgés lett Whitney Houston ausztráliai koncertjéből. A negyvenhat éves énekesnő Brisbane-ben adott telt házas bulit, ám a közönség csaknem kifütyülte. Whitney rekedt volt, hamis és gyakran megállt szám közben, hogy köhögjön és levegő után kapkodjon. Hat szám után le is vonult és húsz perc szünetet tartott. Addig a háttérzenészek és Whitney testvére, Gary szórakoztatta a felháborodott rajongókat.

– Szánalmas volt! Sőt, nevetséges! Egyetlen dalt sem tudott rendesen végigénekelni. Ez volt az első koncert életemben, amiről egyszerűen kimentem. Whitney már egy döglött patkányt se tudna szórakoztatni! – mondta egy rajongó a koncert után egy helyi televíziónak.

Sokan visszakövetelik a jegy árát, mások inkább komolyan aggódnak a szebb napokat látott Houston egészségi állapota miatt. Felröppentek ugyanis a pletykák, miszerint a több mint százhetven millió eladott lemezzel büszkélkedő Whitney-n örökre nyomott hagyott drogfüggősége, és súlyos beteg - írta a Bors.

Whitney menedzsere, Andrew McManus közölte: nem érti a nézők felháborodását, szerinte ugyanis kifejezetten jó koncert volt, mely során Houston „csaknem minden hangot eltalált, annak ellenére, hogy kicsit rekedt volt”, a betegségéről szóló híreket pedig nevetségesnek nevezte.

Korábbi cikkeink a rovatban Iratkozzon fel hírlevelünkre!
Vissza a lap tetejére
1/5
Olvasta már?
előző
következő

Kapcsolódó cikkek

Hozzászólások
Összesen: 0 db

Legyen Ön a következő, ossza meg velünk véleményét!

A hozzászólás csak regisztrált tagjaink számára elérhető, kérjük lépjen be vagy regisztáljon!

Elfelejtette jelszavát? Segítségért kattintson ide!

Kérjük, hozzászólásánál tartsa be az oldal szabályait. Erről és a moderálási elvekről itt olvashat részletesen!

 

168 óra - A hetilap

Lapajánló

 

Előfizetés

Táncsics Alapítvány
A 168Óra a facebook-on
Hétfő, 2010. november 22. 10:34
BLOG-BLOKK
További blogjaink
A HETILAP CIKKEI
További cikkeink
Nagy-Britannia
Nagy-Britannia
Ausztria
Németország
Olaszország
Franciaország
Oroszország
Svédország
Lengyelország
Országoldalak

Ha kíváncsi, mi történik Európa más országaiban, milyen magyar vonatkozású események vannak, akkor nézzen körül az oldalakon!