Meghalt az elütött járókeretes szegedi férfi
Kórházba szállítást követően meghalt a szegedi férfi, akit vasárnap délután a sportcsarnoknál ütött el egy személyautó - írja a
delmagyar.hu.
A 76 éves járókeretes bácsit későn észlelte egy arra haladó személygépkocsi sofőrje. Már hiába fékezett, így elütötte. Az idős férfit a mentők kórházba vitték, ahol azonban az esti órákban elhunyt. A baleset körülményeit a Szegedi Rendőrkapitányság szakértő bevonásával vizsgálja.
Súlyosan megsérült az a 38 éves férfi is, aki vasárnap este a Rózsa utcán szaladt ki egy autó elé. A balesetben a jármű 21 éves sofőrjét könnyebb sérülésekkel vitték kórházba a mentők - tájékoztatta a delmagyar.hu-t Szenti Szabolcs, a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője.
HozzászólásokÖsszesen: 0 db
A hozzászólás csak regisztrált tagjaink számára elérhető, kérjük lépjen be vagy regisztáljon!
Elfelejtette jelszavát? Segítségért kattintson ide!
Kérjük, hozzászólásánál tartsa be az oldal szabályait. Erről és a moderálási elvekről itt olvashat részletesen!