Nem parázik az Orbán-kormány
Nem védekezik a kormány a paranormális merényletek ellen, Szijjártó Péter szerint ők nem néznek sci-fit.
Parafenomén bioenergetikusok is voltak abban az orvoscsoportban, mely a Medgyessy-kormány idején a többi közt a miniszterelnök egészségét védte – nyilatkozta a Borsnak dr. Opál Sándor, aki Brezsnyev és Kádár János orvosa is volt.
Véleménye szerint az orvosteamet, mely a Miniszterelnöki Hivatalba belépők, továbbá az ott dolgozók „diszkrét egészségügyi ellenőrzését” végezte, vissza kellene állítani, most ugyanis az ország vezetése védtelen a paranormális képességekkel rendelkező merénylőkkel szemben. Veér András pszichiáter professzor vezette egyébként a szóban forgó csoportot, melyet Medgyessy távozása után feloszlattak.
A bulvárlap megkérdezte Orbán Viktor szóvivőjét is, védekeznek-e a paranormális merényletek ellen. Szijjártó Péter a megkeresésre azt válaszolta: mi nem nézünk sci-fit.
HozzászólásokÖsszesen: 0 db
A hozzászólás csak regisztrált tagjaink számára elérhető, kérjük lépjen be vagy regisztáljon!
Elfelejtette jelszavát? Segítségért kattintson ide!
Kérjük, hozzászólásánál tartsa be az oldal szabályait. Erről és a moderálási elvekről itt olvashat részletesen!